Konto Premium

To może boleć cały film

Konto Premium

To może boleć

Miłosna historia sci-fi, której akcja rozgrywa się w futurystycznej epoce, gdzie małżeństwa mogą poddać się testowi, który ma na celu odkrycie, czy rzeczywiście się kochają. Instytuty te istnieją po to, by pomóc potencjalnym uczestnikom testu odnieść sukces. Kiedy Anna (Jessie Buckley) uzyskuje pozytywny wynik testu ze swoim partnerem Ryan’em (Jeremy Allen White), nie jest przekonana, czy jest on do końca prawdziwy, dlatego rozpoczyna pracę jako asystentka w jednym z instytutów miłości, aby dowiedzieć się więcej. Tam jednak zaczyna tworzyć bliską relację z Trevorem (Riz Ahmed).

Obsada aktorska w filmie „To może boleć”

Aktorzy:

  • Jeremy Allen White jako Ryan
  • Jessie Buckley jako Anna
  • Riz Ahmed jako Amir
  • Annie Murphy jako Spadochroniarka
  • Juno Rinaldi jako Dyrektorka
  • Tanchay Redvers jako Andrea
  • Christian Meer jako Rob

Ciekawe informacje o „To może boleć”

  • Carey Mulligan początkowo została obsadzona w głównej roli, ale ostatecznie zrezygnowała, a jej miejsce zajęła Jessie Buckley.

Podsumowanie

Film “To może boleć” otrzymał różne oceny od krytyków. Na stronie Filmweb uzyskał ocenę 5,7, natomiast na IMDb oceniono go na 6,7. Jest to dramat, który może przyciągnąć uwagę niektórych widzów, ale niekoniecznie wszystkich. Osoby zainteresowane filmami o głębokich emocjach i trudnych tematach mogą być zainteresowane tym filmem. Jednak dla tych, którzy preferują lżejsze i bardziej rozrywkowe produkcje, “To może boleć” może okazać się zbyt ciężkim i trudnym do strawienia filmem. Ostateczna decyzja, czy ten film przypadnie do gustu czy nie, zależy od indywidualnych preferencji widza.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo