Konto Premium

Albańska dziewica cały film

Konto Premium

Albańska dziewica – miłość w cieniu komunizmu

W roku 1958, w małej albańskiej wiosce, Luana, córka szanowanego mieszkańca, nawiązuje przyjaźń z Agimem, który wraz z rodziną został wygnany z miasta przez komunistów. Z biegiem lat, ich dziecięca więź przeradza się w młodzieńczą miłość. Niestety, ich przyszłość wydaje się beznadziejna.

Ojciec Luany, jeszcze gdy była dzieckiem, obiecał jej rękę komuś innemu. Kiedy ojciec dowiaduje się o uczuciu Luany i Agima, wpada w szał. Postanawia natychmiast wydać córkę za mąż za wybranego przez siebie mężczyznę. Luana staje przed trudnym dylematem.

Z jednej strony, ma możliwość ucieczki z ukochanym do Niemiec, gdzie mogliby zacząć nowe życie. Jednakże, ryzykują złapanie przez komunistów i prawdopodobną śmierć. Z drugiej strony, czuje lojalność wobec swojej rodziny i obawia się konsekwencji ich nieposłuszeństwa.

Film “Albańska dziewica” opowiada historię zakazanej miłości i walki z reżimem komunistycznym. Przeplatając wątki miłości, lojalności i ryzyka, film ukazuje trudne wybory, przed jakimi stanęli bohaterowie. Czy Luana zdecyduje się na ucieczkę z Agimem, czy też pozostanie wierna swojej rodzinie? Odpowiedź na to pytanie odkryjemy podczas seansu tego poruszającego filmu.

Obsada aktorska w filmie „Albańska dziewica”

Aktorzy:

  • Rina Krasniqi jako Dwudziestoletnia Luana
  • Nik Xhelilaj jako Flamur
  • Kasem Hoxha jako Ismail
  • Alban Ukaj jako Luk Fiku
  • Astrit Kabashi jako Sulo
  • Gresa Pallaska jako Bora
  • Jonida Vokshi jako Lule
  • Shkurte Syleijmani jako Czternastoletnia Luana

Gdzie obejrzeć cały film Albańska dziewica online

Film można obejrzeć na platformie VOD Canal+. Canal+ to francuski kanał telewizyjny, który oferuje również usługę streamingową. Jest to jeden z najpopularniejszych serwisów VOD we Francji. Canal+ oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów sportowych i innych treści rozrywkowych. Serwis ten jest znany z wysokiej jakości produkcji oraz ekskluzywnych treści dostępnych tylko dla abonentów. Canal+ oferuje również opcję oglądania na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony czy tablety.

Podsumowanie

Film “Albańska dziewica” otrzymał oceny 7,2 na Filmwebie i 7,5 na IMDb. Jest to dramat, który może przyciągnąć uwagę różnych widzów. Dzięki swojej ogólnej tematyce i emocjonalnemu podejściu do historii, film może zainteresować osoby poszukujące głębszych treści oraz tych, którzy lubią refleksyjne kino. Jednakże, ze względu na swoją specyficzną tematykę i potencjalnie trudne dostrzeżenie przesłania bez znajomości fabuły, niektórzy widzowie mogą nie być zainteresowani tym filmem. Ostatecznie, “Albańska dziewica” jest produkcją, która może przemawiać do osób ceniących artystyczne podejście do kina i gotowych na refleksję nad przedstawionymi w nim tematami.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo