Konto Premium

Zróbmy zemstę cały film

Konto Premium

Zróbmy zemstę

Życie Drei (Camila Mendes), będącej u szczytu popularności w szkole średniej jako alfa – gwiazda całego kampusu, legnie w gruzach w wyniku opublikowania sekstaśmy, o co podejrzewany jest Max (Austin Abrams), jej chłopak i król całej szkoły. Eleanor (Maya Hawke) jest nierozgarniętą przeniesioną uczennicą. Nagle dowiaduje się, że będzie chodzić do szkoły ze swoją dawną prześladowczynią Carissą (Ava Capri), która rozpowiadała o niej paskudne plotki na letnim obozie, gdy obie miały 13 lat, co bardzo ją irytuje. Po sekretnym spotkaniu Drea i Eleanor po kryjomu zawiązują sojusz, by zemścić się na swoich prześladowcach.

Obsada aktorska w filmie „Zróbmy zemstę”

Aktorzy:

 • Camila Mendes jako Drea
 • Maya Hawke jako Eleanor
 • Austin Abrams jako Max
 • Alisha Boe jako Tara
 • Rish Shah jako Russ Lee
 • Talia Ryder jako Gabbi
 • Ava Capri jako Carissa
 • J.D. jako Elliot
 • Maia Reficco jako Montana

Gdzie obejrzeć cały film Zróbmy zemstę online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Zróbmy zemstę”

 • W scenie, gdy cała grupa uczniów jest na haju po grzybkach, Allegra, zwana “Instagramową Wiedźmą”, i jej przyjaciele siedzą w kole i skandują “Lekka jak piórko, sztywna jak deska”, co jest nawiązaniem do kultowego filmu z lat 90. – Szkoła czarownic (1996). Skandowanie i magia, którą próbują wykonać, zostały bezpośrednio zaczerpnięte z tego filmu.
 • Eleanor cytując Taylor Swift mówi, że stara wersja jej nie może odebrać telefonu, bo jest martwa. Jest to fragment tekstu piosenki “Look What You Made Me Do” z albumu Reputation z 2017 roku.
 • Podczas dnia powitalnego w szkole jeden z uczniów czyta powieść Niebezpieczne związki (1988). Sarah Michelle Gellar (Dyrektor) grała Kathryn Merteuil w filmie Niebezpieczne związki, nowoczesnej adaptacji filmu Dangerous Liaisons (1988) Stephena Frearsa. Reżyser zmienił teksty Dyrektora, aby bardziej przypominał postać Kathryn, gdy dowiedział się, że Gellar ją gra. Ponadto matka Mayi Hawke, Uma Thurman, wystąpiła w filmie Dangerous Liaisons.
 • Dodatkowo nawiązując do filmu Niebezpieczne związki, ostatnie sceny zawierają utwór “Praise You” Fatboya Slima, który był również użyty w filmie Niebezpieczne związki.
 • Film pełen jest odniesień do klasycznych filmów dla nastolatków. Gdy Drea i Russ wagarują i urządzają walkę farbą, jest to nawiązanie do filmu Zakochana złośnica (1999), gdy Kat i Patrick robią to samo.

Podsumowanie

Film “Zróbmy zemstę” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,7, na IMDb 6,3, a na TMDb 6,4. Te oceny sugerują, że film może być średnio lub nieco powyżej średniej jakości.

Jako komedia, “Zróbmy zemstę” może przyciągnąć widzów, którzy lubią lekkie i zabawne filmy. Jeśli lubisz humor oparty na absurdalnych sytuacjach i komicznych dialogach, ten film może być dla ciebie. Może to być również dobry wybór dla osób, które szukają czegoś prostego i rozrywkowego do obejrzenia w wolnym czasie.

Jednak jeśli oczekujesz głębszej fabuły lub bardziej wyszukanego humoru, ten film może cię rozczarować. Oceny sugerują, że nie jest to arcydzieło komediowe i może nie spełnić oczekiwań bardziej wymagających widzów.

Podsumowując, “Zróbmy zemstę” to komedia o średniej jakości, która może przyciągnąć widzów poszukujących lekkiego i zabawnego kina. Jednak dla tych, którzy oczekują czegoś więcej od filmu komediowego, może nie być to najlepszy wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo