Konto Premium

Znak diabła cały film

Konto Premium

Znak diabła – Opis fabuły

Karl, mężczyzna cierpiący na opętanie demoniczne, wraz z Tomásem, księdzem borykającym się z problemami uzależnienia, wyruszają na polowanie na demony. Ich celem jest odnalezienie Camili, dziewczyny, która atakuje swoją rodzinę pod wpływem demona. Karl i Tomás podejmują próbę uratowania jej, rozpoczynając walkę; Karl spotkał się już z wieloma istotami zza grobu, ale nigdy jeszcze nie taką jak ta.

Obsada aktorska w filmie „Znak diabła”

Aktorzy:

  • Eduardo Noriega jako Tomás
  • Eivaut Rischen jako Karl Nüni
  • Arantza Ruiz jako Camila de la Cueva
  • Nicolasa Ortíz Monasterio jako Fernanda de la Cueva
  • Omar Fierro jako Luis Miranda
  • Lumi Cavazos jako Cecilia de la Cueva
  • Laura De Ita jako Esperanza
  • Dunia Alexandra jako Dunia
  • Jorge Adrián Espíndola jako Jorge

Gdzie obejrzeć cały film Znak diabła online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Podsumowanie

Film “Znak diabła” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 3,1, na IMDb 3,2, a na TMDb 4,5. Jest to horror, który może przyciągnąć uwagę niektórych widzów, ale niekoniecznie wszystkich. Dla osób lubiących dreszczyk emocji i napięcie, ten film może być interesujący. Jednak dla tych, którzy nie są fanami horrorów lub nie lubią oglądać przerażających scen, “Znak diabła” może okazać się zbyt straszny. Ostateczna decyzja, czy ten film przypadnie do gustu czy nie, zależy od indywidualnych preferencji widza.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo