Konto Premium

Znachor cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Znachor”

Professor Wilczur, którego żona i ukochana córka go opuścili, szuka zapomnienia w alkoholu. Ciężko ranny w głowę podczas bójki w podmiejskiej tawernie, traci pamięć.

Po pewnym czasie od wypadku, Wilczur zostaje odnaleziony przez grupę cyrkowców, którzy postanawiają go przygarnąć i pomóc mu w powrocie do zdrowia. Zainspirowani jego niezwykłymi umiejętnościami medycznymi, postanawiają przekształcić go w znachora – osobę posiadającą zdolności uzdrawiania.

Wilczur zaczyna pracować jako znachor, lecz nie pamięta swojej przeszłości ani tego, kim był wcześniej. Stopniowo odkrywa swoje niezwykłe talenty i zdolności lecznicze, które przyciągają uwagę wielu pacjentów. Jego popularność rośnie, a on sam staje się cenionym i szanowanym człowiekiem.

Jednakże, gdy pewnego dnia spotyka swoją dawną żonę i córkę, które nagle wracają do jego życia, Wilczur musi zmierzyć się z przeszłością i odnaleźć swoje prawdziwe miejsce. Czy będzie w stanie pogodzić się z utratą pamięci i odzyskać miłość swojej rodziny?

“Znachor” to poruszający film, który ukazuje historię człowieka walczącego z własnymi demonami i próbującego odnaleźć sens życia. Przeplatając wątki medyczne, emocjonalne i rodzinne, film skupia się na tematach takich jak miłość, poświęcenie i odnalezienie własnej tożsamości.

Obsada aktorska w filmie „Znachor”

Aktorzy:

  • Leszek Lichota jako Profesor Rafał Wilczur vel Antoni Kosiba
  • Maria Kowalska jako Marysia Wilczur
  • Ignacy Liss jako Hrabia Leszek Czyński
  • Anna Szymańczyk jako Zośka
  • Izabela Kuna jako Hrabina Eleonora Czyńska
  • Mikołaj Grabowski jako Hrabia Stanisław Czyński
  • Mirosław Haniszewski jako Doktor Jerzy Dobraniecki
  • Artur Barciś jako Kamerdyner Józef
  • Małgorzata Mikołajczak jako Beata Wilczur

Podsumowanie

Film “Znachor” otrzymał ocenę 7,6 na stronie Filmweb. Ta wysoka ocena sugeruje, że film może być interesujący dla szerokiego spektrum widzów. Z gatunku melodramatu i obyczajowego można wnioskować, że film skupia się na relacjach międzyludzkich i emocjach bohaterów.

Dla osób, które lubią filmy o głębokich emocjach i złożonych relacjach między bohaterami, “Znachor” może być doskonałym wyborem. Melodramatyczne wątki mogą przyciągnąć widzów, którzy cenią historie pełne napięcia emocjonalnego i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej dynamiczne filmy akcji lub komedie, “Znachor” może okazać się zbyt powolny i mało interesujący. Osoby oczekujące szybkiej akcji i humoru mogą nie znaleźć w tym filmie tego, czego szukają.

Podsumowując, film “Znachor” może przyciągnąć widzów zainteresowanych melodramatami i obyczajowymi produkcjami, które skupiają się na emocjach i relacjach międzyludzkich. Jednakże, dla osób oczekujących czegoś bardziej dynamicznego i humorystycznego, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo