Konto Premium

Złotokap cały film

Konto Premium

Złotokap – opis fabuły

Fabuła filmu “Złotokap” skupia się na życiu Indiana Jonsdóttir, mieszkającej na przedmieściach Rejkjaviku. Indiana jest osobą pełną uprzedzeń wobec imigrantów i żyje na koszt państwowego systemu opieki, symulując różne choroby. Jej największą dumą jest drzewko Laburnum, które regularnie zdobywa nagrody na konkursach ogrodniczych i rośnie w jej prywatnym ogrodzie.

Codziennie towarzyszy jej sąsiadka Johanna, która pilnuje porządku we wspólnocie mieszkaniowej. Indiana wykorzystuje jej dobroć bezceremonialnie. Pewnego dnia przedstawiciel Ministerstwa Środowiska odwiedza Indianę i informuje ją o nowych przepisach, które nakazują usunięcie wszystkich roślin, które nie rosły przed rokiem 1900.

Jedyną pociechą dla Indiany jest jej syn Unnar, który żyje w cieniu matki i jest ciągle przez nią strofowany. Indiana traktuje go jak dziecko i utrzymuje go w zależności od siebie. Niezadowolona obserwuje jego pasję do ochotniczej grupy ratunkowej.

Niespodziewanie Unnar zakochuje się w imigrantce o imieniu Daniela, która jest radosna, beztroska i oddana mu. Jednak trudno jest im porozumieć się z przyszłą teściową. Sytuacja staje się jeszcze bardziej dramatyczna, gdy Indiana dowiaduje się o prawdziwym kataklizmie, który ją czeka.

Obsada aktorska w filmie „Złotokap”

Aktorzy:

  • Sigrún Edda Björnsdóttir jako Indíana
  • Hallgrímur Ólafsson jako Unnar
  • Karolina Gruszka jako Daniella
  • Halldra Geirharðsdóttir jako Jóhanna
  • Margrét Helga Jóhannsdóttir jako Gerður
  • Jón Gnarr jako Hjalti Pétur
  • Steinunn Ólína Þorsteinsdóttir jako Prawniczka
  • Eggert Þorleifsson jako Anton
  • Halldór Gylfason jako Björn

Gdzie obejrzeć cały film Złotokap online

Ekino to popularny polski serwis VOD, na którym można obejrzeć filmy online. Serwis ten oferuje szeroki wybór filmów i seriali w różnych gatunkach, w tym produkcje polskie i zagraniczne. Ekino jest znane z tego, że umożliwia oglądanie filmów bez konieczności rejestracji i płacenia abonamentu. Można tam znaleźć zarówno najnowsze premiery kinowe, jak i starsze klasyki filmowe. Serwis ten cieszy się dużą popularnością wśród internautów ze względu na swoją prostotę i łatwość korzystania. Oferuje również opcję oglądania filmów w wysokiej jakości HD.

Podsumowanie

Film “Złotokap” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,4, na IMDb 6,6, a na TMDb 6. Gatunkiem tego filmu jest dramat i komedia.

Dzięki tym ocenom można stwierdzić, że “Złotokap” może przypaść do gustu osobom, które lubią filmy z elementami dramatu i komedii. Film ten może być interesujący dla widzów, którzy cenią sobie różnorodność gatunkową i nie boją się połączenia poważnych tematów z lekkim humorem.

Jednakże, dla osób oczekujących konkretnego gatunku filmowego lub preferujących jednoznaczne klimaty, “Złotokap” może okazać się nieodpowiedni. Ponadto, jeśli ktoś oczekuje bardzo wysokich standardów produkcji lub nie jest zainteresowany filmami o średniej ocenie, to ten film może go nie zainteresować.

Podsumowując, “Złotokap” jest filmem, który może przyciągnąć uwagę widzów lubiących mieszankę dramatu i komedii. Jednakże, dla osób oczekujących konkretnego gatunku lub bardzo wysokiej jakości produkcji, może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo