Konto Premium

Złe dni cały film

Konto Premium

Złe dni – opis fabuły

Lars (Aksel Hennie) i Lisa (Noomi Rapace) są małżeństwem, które straciło swoją dawną miłość i zapał. Ich problemy nie ograniczają się jedynie do relacji małżeńskiej – Lars utknął w martwym punkcie swojej kariery reżyserskiej, a Lisa od lat nie otrzymuje żadnych propozycji aktorskich. Lars czuje się zaniedbany i podejrzewa, że jego żona go zdradza. Dodatkowo, para zmaga się z trudnościami finansowymi.

Lisa uważa Larsa za zepsutego, egocentrycznego tchórza, a ich małżeństwo jest dla obojga największą porażką. Postanawiają spędzić weekend w leśnej chatce, widząc w tym doskonałą okazję do pozbycia się siebie nawzajem raz na zawsze. Jednak nawet to nie idzie zgodnie z planem.

Podczas wycieczki do chatki czekają na nich więcej niespodzianek i nieprzewidzianych zwrotów akcji, niż mogliby sobie wyobrazić nawet w najśmielszych snach. Ich próba pozbycia się siebie nawzajem zamienia się w szaloną przygodę, która stawia ich przed nowymi wyzwaniami i konfrontacjami. Czy ta nietypowa podróż pozwoli im odkryć coś nowego o sobie i ich związku? Czy będą w stanie naprawić swoje małżeństwo i odzyskać straconą miłość?

Obsada aktorska w filmie „Złe dni”

Aktorzy:

 • Noomi Rapace jako Lisa
 • Aksel Hennie jako Lars
 • Atle Antonsen jako Petter
 • Christian Rubeck jako Dave
 • André Eriksen jako Roy
 • Nils Ole Oftebro jako Mikkel
 • Stig Frode Henriksen jako Viktor
 • Tor Erik Gunstrøm jako Hans
 • Selome Emnetu jako Ida

Gdzie obejrzeć cały film Złe dni online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do treści. Netflix produkuje również własne oryginalne filmy i seriale, które zdobywają wiele nagród i cieszą się dużą popularnością. Serwis oferuje personalizowane rekomendacje na podstawie preferencji użytkowników oraz umożliwia oglądanie treści w wysokiej jakości i bez reklam.

Ciekawe informacje o „Złe dni”

 • Kiedy Lisa i Lars grają w Scrabble, dwa widoczne słowa to Død (śmierć) i Snø (śnieg). “Dead Snow” i jego kontynuacja to również filmy Tommy’ego Wirkoli.
 • Roy ma tatuaż “dead snow”.
 • Kiedy Lars używa bilardowych kulek do obrony, odnajduje swoją odwagę (lub swoje własne jaja).

Podsumowanie

Film “Złe dni” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 6,4, na IMDb 6,9, a na TMDb 6,7. Jest to horror komediowy, co sugeruje, że może przyciągnąć uwagę zarówno miłośników strasznych historii, jak i tych, którzy lubią połączenie grozy z humorem.

Dla osób, które cenią sobie napięcie i chwile strachu, “Złe dni” może być interesującym wyborem. Film ten zapewne dostarcza niezapomnianych wrażeń i momentów, które sprawią, że widz będzie trzymał się na krawędzi fotela. Jednakże, dla tych, którzy nie przepadają za horrorami lub nie są fanami czarnego humoru, ten film może okazać się zbyt intensywny lub nieodpowiedni.

Podsumowując, “Złe dni” to horror komediowy o różnych ocenach na różnych platformach. Dla osób poszukujących dreszczyku emocji i humoru w jednym filmie może być to interesujący wybór. Jednakże, dla tych, którzy nie przepadają za horrorami lub nie są fanami czarnego humoru, może okazać się zbyt intensywny.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo