Konto Premium

Złe baśnie cały film

Konto Premium

Złe baśnie: Mroczna opowieść o frustracji i agresji w rzymskich przedmieściach

Upalne lato, rzymskie przedmieścia. Lejący się z nieba żar sprawia, że czas stoi tu niemalże w miejscu. Do włoskiej sielanki jednak daleko, zwłaszcza, gdy przekroczy się próg świata wykreowanego przez braci D’Innocenzo. Rzeczywistości, w której każda chwila jest jak zgrzyt noża po szkle.

Zamieszkujące to miejsce rodziny na pierwszy rzut oka niczym specjalnym się nie wyróżniają. Podobnie jak wiele innych, dzielą swoje radości i smutki, a lepsze momenty przeplatają gorszymi. Tyle, że tych drugich, połączonych z narastającą frustracją oraz agresją powodowaną sytuacją osobistą, materialną czy klasową, jest tu zdecydowanie więcej.

Domy nie są już schronieniami, stając się niemymi świadkami sadystycznych zachowań ojców oraz bierności matek. Obojętność dorosłych najmocniej uderza w najmłodszych, którzy mogą się okazać prawdziwą siłą wywrotową tej historii.

Ta ujęta w formułę mrocznej współczesnej baśni opowieść to kino ekstremalnych emocji, angażujące widza do ostatniego nerwu.

Obsada aktorska w filmie „Złe baśnie”

Aktorzy:

  • Elio Germano jako Bruno Placido
  • Barbara Chichiarelli jako Dalila Placido
  • Gabriel Montesi jako Amelio Guerrini
  • Max Malatesta jako Pietro Rosa
  • Ileana D’Ambra jako Vilma Tommasi
  • Lino Musella jako Profesor Bernardini
  • Massimiliano Tortora jako Dennis Placido
  • Giulietta Rebeggiani jako Alessia Placido

Gdzie obejrzeć cały film Złe baśnie online

HBO Max: Film można obejrzeć na platformie streamingowej HBO Max. Jest to popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali, w tym wiele oryginalnych produkcji. HBO Max jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i niektórych innych krajach.

Play Now: Film można obejrzeć na platformie Play Now. Jest to serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play. Play Now umożliwia oglądanie filmów, seriali i programów telewizyjnych na żądanie. Serwis jest dostępny dla abonentów Play w Polsce.

Nowe Horyzonty VOD: Film można obejrzeć na platformie Nowe Horyzonty VOD. Jest to serwis VOD prowadzony przez Nowe Horyzonty, organizatora Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Serwis oferuje szeroki wybór filmów artystycznych, niezależnych i eksperymentalnych. Można tam znaleźć wiele unikalnych produkcji, które rzadko są dostępne w innych serwisach.

Kino pod Baranami: Film można obejrzeć w Kinie pod Baranami. Jest to jedno z najstarszych kin studyjnych w Polsce, mieszczące się w Krakowie. Kino pod Baranami specjalizuje się w pokazywaniu filmów artystycznych, niezależnych i klasycznych. Oferuje również różnego rodzaju wydarzenia filmowe, takie jak spotkania z reżyserami czy retrospektywy filmowe.

Moje Ekino: Film można obejrzeć na platformie Moje Ekino. Jest to popularny polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Moje Ekino umożliwia oglądanie treści na żądanie, zarówno za darmo, jak i w ramach subskrypcji. Serwis jest dostępny w Polsce i oferuje również opcję pobierania filmów na urządzenia mobilne.

Podsumowanie

Film “Złe baśnie” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 6,4, na IMDb również 6,4, a na TMDb – 6,8. Te oceny sugerują, że film może być interesujący dla osób lubiących dramaty. Jednakże, ze względu na średnie oceny, może nie przypaść do gustu tym, którzy oczekują czegoś wyjątkowego lub innowacyjnego. Film ten może przyciągnąć widzów, którzy cenią sobie głębokie historie i emocjonalne przeżycia, ale niekoniecznie jest polecany dla tych, którzy preferują akcję i dynamiczne sceny. Ostateczna decyzja o tym, czy ten film się spodoba czy nie, zależy od indywidualnych preferencji widza.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo