Konto Premium

Złap mnie, jeśli potrafisz cały film

Konto Premium

Złap mnie, jeśli potrafisz – historia przestępstw i intryg

Jednym z najbardziej kultowych filmów znanym na całym świecie jest „Złap mnie, jeśli potrafisz” Stevena Spielberga. Film opowiada historię Franka Abagnale’a, który w młodym wieku stał się jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców w historii Stanów Zjednoczonych.

Frank, zagrany przez Leonarda DiCaprio, był fałszerzem, który w wieku 17 lat podjął próbę podróżowania po kraju za darmo, podrabiając czeki. W ciągu kilku lat poszerzył swoje działania, uprawiając również oszustwa bankowe i nie tylko. Z każdym dniem stawał się coraz bardziej pomysłowy, oszukując kolejnych ludzi i instytucje.

Agent FBI, Carl Hanratty, grany przez Toma Hanksa, stawia sobie za cel schwytanie Abagnale’a. Ostatecznie po długim pościgu i wielu intrygach, Frank zostaje złapany i skazany na więzienie.

„Złap mnie, jeśli potrafisz” to film pełen napięcia, wątków kryminalnych oraz wspaniałych aktorskich występów. Obok DiCaprio i Hanksa w filmie pojawiają się również Christopher Walken oraz Amy Adams.

Film cieszy się niezwykłą popularnością do dziś, a jego pozytywne recenzje i nagrody (m.in. nominacje do Oscara) przyciągają do kina kolejne pokolenia widzów.

Jeśli chcesz zobaczyć „Złap mnie, jeśli potrafisz” cały film, warto poszukać go na platformach streamingowych lub zakupić na DVD. Ten wspaniały kryminał z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo