Konto Premium

Zjazd rodzinny u Madei cały film

Konto Premium

Zjazd rodzinny u Madei: Tyler Perry powraca z nową komedią!

23 lipiec 2023 – Dzisiaj mamy okazję przyjrzeć się jednemu z najnowszych filmów Tylera Perry’ego, zatytułowanemu “Zjazd rodzinny u Madei”. Ta komedia, wyprodukowana w USA, już zdążyła podbić serca widzów od swojej premiery, która odbyła się 25 lutego 2022 roku.

Reżyserem tego filmu jest oczywiście sam Tyler Perry, który nie tylko stanął za kamerą, ale również napisał scenariusz. “Zjazd rodzinny u Madei” to kolejna odsłona przygód popularnej postaci Madei, która tym razem zaprasza swoją rodzinę na niezapomniany weekend pełen śmiechu i szalonych sytuacji.

Film trwa 105 minut i jest doskonałą propozycją dla wszystkich miłośników komedii. Tyler Perry, znany ze swojego talentu aktorskiego i twórczego podejścia do filmowej rozrywki, z pewnością nie zawiedzie widzów tym razem.

Premiera “Zjazdu rodzinnego u Madei” była prawdziwym wydarzeniem dla fanów reżysera. Oryginalny tytuł filmu brzmiał “A Madea Homecoming”, jednak polska wersja przynosi nam nie tylko nowy tytuł, ale również nowe przygody i jeszcze więcej śmiechu.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak Tyler Perry wcielił się w postać Madei i jakie szalone sytuacje czekają na nas w tej komedii. “Zjazd rodzinny u Madei” to film, który z pewnością dostarczy nam wiele rozrywki i pozytywnych emocji.

Zjazd rodzinny u Madei – świętowanie, tajemnice i dramaty

Madea powraca w najnowszej części cyklu “Madea” zatytułowanej “Zjazd rodzinny u Madei”. Tyler Perry, scenarzysta, reżyser i producent filmu, ponownie wciela się w ulubienicę widzów. Fabuła skupia się na świętowaniu ukończenia college’u przez prawnuka Madei.

Uroczystość wydaje się być idealnym momentem do spotkania całej rodziny i cieszenia się razem. Jednak radosny zjazd rodzinny zostaje zagrożony, gdy na jaw wychodzą długo skrywane tajemnice i dramaty. Wszystko to sprawia, że atmosfera staje się napięta, a relacje między członkami rodziny zostają wystawione na próbę.

W filmie ponownie występują gwiazdy cyklu “Madea”, takie jak Tamela J. Mann jako Cora, David Mann jako pan Brown oraz Cassi Davis Patton jako ciotka Bam. Dodatkowo, gościnnie pojawia się popularny irlandzki aktor Brendan O’Carroll, który dorównuje komediowemu mistrzostwu Medei jako Agnes Brown.

“Zjazd rodzinny u Madei” to pełen humoru i emocji film, który zabierze widzów w niezapomnianą podróż przez rodzinne tajemnice i dramaty. Czy Madea i reszta rodziny będą w stanie poradzić sobie z tymi trudnościami i odnaleźć prawdziwe szczęście? Przekonamy się już niedługo, gdy film będzie miał swoją premierę na platformie Netflix.

Obsada aktorska w filmie „Zjazd rodzinny u Madei”

Aktorzy:

 • Tyler Perry jako Madea / Joe
 • Cassi Davis jako Ciocia Bam
 • David Mann jako Pan Brown
 • Tamela J. Mann jako Cora
 • <li Gabrielle Dennis jako Laura

 • Brandon Black jako Tim
 • Isha Blaaker jako Davi
 • Candace Maxwell jako Ellie
 • Geneva Maccarone jako Sylvia

Gdzie obejrzeć cały film Zjazd rodzinny u Madei online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Zjazd rodzinny u Madei”

 • Pierwszy film z serii, który zadebiutował na platformie Netflix.
 • Dwunasty film z serii “Madea”.
 • Piąte wystąpienie cioci Bam w filmie z serii “Madea”.
 • Ten film jest oparty na sztuce “Madea’s Farewell Play” ze względu na podobne fabuły.
 • Będzie to czwarte wystąpienie Davida Manna jako pana Browna w serii.

Podsumowanie

Film “Zjazd rodzinny u Madei” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,1, na IMDb 5,7, a na TMDb 6,8. Jest to komedia, która może przypaść do gustu niektórym widzom, ale niekoniecznie wszystkim. Osoby lubiące lekkie i zabawne filmy mogą znaleźć w nim coś dla siebie. Jednakże dla tych, którzy preferują bardziej wymagające i głębsze produkcje, ten film może okazać się zbyt prostolinijny i mało intrygujący. Ostateczna decyzja, czy ten film przypadnie do gustu czy nie, zależy od indywidualnych preferencji widza.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo