Konto Premium

Zenek cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Zenek”

Film “Zenek” opowiada historię Zenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który marzy o tym, by dawać ludziom radość poprzez muzykę i śpiew. Inspiracją do stworzenia filmu była biografia samego Zenona Martyniuka, który dzięki swojemu uporowi i ciężkiej pracy osiągnął ogromny sukces jako król muzyki disco polo.

Fabuła filmu skupia się na drodze, jaką musiał przejść Zenon Martyniuk, aby osiągnąć swoje cele. Już jako nastolatek zakochany był w muzyce disco lat osiemdziesiątych i marzył o tym, by stać się częścią tego świata. Wspiera go wujek, zawodowy muzyk, który jest jego mentorem i nauczycielem. To właśnie dzięki niemu Zenon po raz pierwszy występuje przed publicznością i otrzymuje cenne wskazówki dotyczące rozwoju swojej wrażliwości muzycznej.

Jego najbliższym przyjacielem jest Kazik, a także romskie środowisko, w którym dorastał. To właśnie one kształtują jego muzyczny styl i wpływają na to, jakim artystą się staje. Film ukazuje trudności, z jakimi Zenon musiał się zmierzyć na swojej drodze do sukcesu oraz jak dzięki swojemu talentowi i determinacji osiągnął swoje marzenia.

“Zenek” to historia o pasji, marzeniach i ciężkiej pracy, która prowadzi do osiągnięcia sukcesu. Przez film przechodzimy razem z Zenonem przez jego życiowe wybory i trudności, a także odkrywamy, jak ważne jest wsparcie bliskich osób w drodze do spełnienia marzeń.

Obsada aktorska w filmie „Zenek”

Aktorzy:

  • Krzysztof Czeczot jako Zenek Martyniuk
  • Magdalena Berus jako Sylwia
  • Jakub Zając jako Młody Zenek Martyniuk
  • Klara Bielawka jako Danka
  • Karol Dziuba jako Rysiek
  • Jan Frycz jako Ojciec Danki
  • Jędrzej Bigosiński jako Kazik
  • Kuba Dyniewicz jako 15-letni Daniel Martyniuk
  • Mikołaj Chroboczek jako Yari

Gdzie obejrzeć cały film Zenek online

1. Netflix: Netflix to popularna platforma streamingowa, która oferuje szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Posiada bogatą bibliotekę treści z różnych gatunków i krajów. Netflix jest dostępny na wielu urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony, tablety i komputery. Serwis oferuje również własne produkcje oryginalne, które zdobyły wiele nagród i uznanie krytyków.

2. Canal + Premiery: Canal + Premiery to polska platforma VOD oferowana przez Canal+. Serwis skupia się głównie na najnowszych filmach i serialach, które są dostępne w ramach subskrypcji. Canal + Premiery oferuje również dostęp do kanałów telewizyjnych Canal+, w tym do kanałów premium z różnymi treściami sportowymi i rozrywkowymi.

3. TVP: TVP (Telewizja Polska) to polska publiczna stacja telewizyjna. Chociaż TVP nie jest typowym serwisem VOD, wiele programów i filmów produkowanych przez TVP można obejrzeć za pośrednictwem ich platformy internetowej – TVP VOD. Serwis ten oferuje dostęp do archiwalnych programów telewizyjnych, filmów fabularnych, dokumentów i innych treści produkowanych przez TVP.

Ciekawe informacje o „Zenek”

  • Plakat filmowy przedstawia małą koronę nad pierwszą literą Z w imieniu głównego bohatera – co prawdopodobnie ma sugerować, że jest on królem muzyki disco polo. Jednak w ten sposób bardzo przypomina polską literę Z z kropką nad nią, a efekt silnie kojarzy się z rzeczownikiem pochodzącym od polskiego słowa “żenujący”, zaczynającym się od litery Z z kropką. Muzyka disco polo jest niezwykle prosta i ogólnie uważana za prymitywną i żenującą przez kulturę mainstreamową. Nie wiadomo, czy taka forma litery była zamierzona.

Podsumowanie

Film “Zenek” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 2,8, na IMDb 2,6, a na TMDb 4. To oznacza, że opinie widzów są podzielone.

Film należy do gatunku biograficznego i muzycznego, co sugeruje, że skupia się na życiu i karierze pewnej znanej postaci związanej z muzyką. Bez znajomości fabuły trudno jest dokładnie określić, dla kogo ten film może być interesujący.

Jednakże, biorąc pod uwagę różne oceny, można przypuszczać, że “Zenek” może przemawiać do fanów biografii muzycznych lub osób zainteresowanych historią życia artysty. Ci, którzy lubią poznać kulisy kariery i życia sławnych osób, mogą znaleźć w tym filmie coś interesującego.

Z drugiej strony, niska ocena na niektórych platformach sugeruje, że film może nie spełniać oczekiwań niektórych widzów. Dla tych, którzy nie są zainteresowani biografiami muzycznymi lub nie przepadają za tego rodzaju produkcjami, “Zenek” może być mniej atrakcyjny.

Podsumowując, film “Zenek” otrzymał mieszane oceny i może przemawiać do fanów biografii muzycznych oraz osób zainteresowanych historią życia artysty. Jednakże, dla tych, którzy nie są zainteresowani tym gatunkiem filmowym, może nie być to najlepszy wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo