Konto Premium

Zemsta rewolwerowca cały film

Konto Premium

Zemsta rewolwerowca: Walka dwóch gangów odkrywa tajemnice przeszłości

Kiedy bandyta Nat Love (Jonathan Majors) dowiaduje się, że jego wróg, Rufus Buck (Idris Elba) wychodzi z więzienia, postanawia zebrać swoją ekipę, aby się zemścić. Nat rekrutuje swoją byłą kochankę, Stagecoach Mary (Zazie Beetz), oraz dwóch lojalnych pomocników – krewkiego Billa Picketta (Edi Gathegi) i szybkorękiego Jima Beckwourtha (R.J. Cyler). Jednak ich siły nie są wystarczające, dlatego Nat musi zawrzeć nieoczekiwany sojusz z byłym przeciwnikiem.

Równocześnie Rufus Buck również gromadzi swoją potężną ekipę, która nie zna słowa “przegrana”. Wśród jego towarzyszy znajduje się niebezpieczna “Zdradliwa” Trudy Smith (Regina King) oraz bezwzględny Cherokee Bill (LaKeith Stanfield). Obie strony przygotowują się do ostatecznej konfrontacji, która ma rozstrzygnąć wiele spraw z przeszłości.

W miarę jak walka między gangami narasta, tajemnice z przeszłości wychodzą na jaw. Okazuje się, że zarówno Nat, jak i Rufus mają na sumieniu więcej niż tylko wzajemne urazy. Odkrycie tych sekretów sprawia, że walka nabiera nowego wymiaru, a bohaterowie muszą zmierzyć się nie tylko z przeciwnikami, ale także ze swoimi własnymi demonami.

“Zemsta rewolwerowca” to pełna akcji i napięcia historia walki dwóch gangów, które odkrywają, że ich losy są ściśle powiązane. Film ukazuje nie tylko brutalność Dzikiego Zachodu, ale także skomplikowane relacje między bohaterami oraz ich dążenie do zemsty i przebaczenia. Czy Nat Love i Rufus Buck będą w stanie pogodzić się z przeszłością i znaleźć wspólny cel? Tego dowiemy się podczas emocjonującego finału tej epickiej opowieści.

Obsada aktorska w filmie „Zemsta rewolwerowca”

Aktorzy:

 • Zazie Beetz jako Stagecoach Mary
 • Regina King jako Trudy Smith
 • Idris Elba jako Rufus Buck
 • Jonathan Majors jako Nat Love
 • Mark Rhino Smith jako Carson
 • Edi Gathegi jako Bill Pickett
 • Woody McClain jako Clyde Grimes
 • Danielle Deadwyler jako Cuffee
 • Delroy Lindo jako Bass Reeves

Gdzie obejrzeć cały film Zemsta rewolwerowca online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Zemsta rewolwerowca”

 • Kiedy Lakeith Stanfield wsiada do pociągu, aby uwolnić Idrisa Elbę, nazwa firmy kolejowej na boku pociągu to C.A. Boseman, hołd dla Chadwicka Aarona Bosemana, który niestety zmarł w sierpniu 2020 roku.
 • Nat Love, Mary Fields, Rufus Buck, Cherokee Bill, Bill Pickett, Jim Beckworth i Bass Reeves to wszystko prawdziwe postacie historyczne z Dzikiego Zachodu.
 • Nat Love był prawdziwym kowbojem z Dzikiego Zachodu i napisał autobiografię zatytułowaną “The Life and Adventures of Nat Love: A True History of Slavery Days”. Została opublikowana w 1907 roku.
 • Bass Reeves był pierwszym czarnoskórym zastępcą marszałka Stanów Zjednoczonych na zachód od rzeki Missisipi. Był również inspiracją dla postaci Samotnego Jeźdźca (Lone Ranger).
 • Zazie Beetz mówi biegle po niemiecku i podkładała swojego głosu w niemieckiej wersji dubbingowej.

Podsumowanie

Film “Zemsta rewolwerowca” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,1, na IMDb 6,6, a na TMDb 6,7. Jest to dramatyczny western, który może przypaść do gustu miłośnikom tego gatunku filmowego. Osoby zainteresowane historią Dzikiego Zachodu i konfliktami między bohaterami mogą być zainteresowane tym filmem. Jednakże, dla tych, którzy nie przepadają za westernami lub preferują bardziej współczesne tematy, “Zemsta rewolwerowca” może nie być odpowiednim wyborem. Ostatecznie, oceny filmu są dość średnie, więc warto wziąć to pod uwagę przed podjęciem decyzji o jego obejrzeniu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo