Konto Premium

Zdrada to nie problem cały film

Konto Premium

Zdrada to nie problem

Babi (Giovanna Lancellotti) jest młodą kobietą, która w swoich snach fantazjuje o innym mężczyźnie, z którym łączy ją gorący romans. Jednak w rzeczywistości tworzy szczęśliwy związek z Caio (Micael), z którym planuje ślub. Caio jest również jej partnerem biznesowym, a Babi pracuje jako księgowa.

Pewnego dnia Babi bierze udział w rozprawie sądowej, gdzie Caio jest przesłuchiwany. Tam poznaje sędziego Marco (Leandro Lima), który okazuje się być tym samym mężczyzną ze snów. Mimo tej niespodziewanej sytuacji, Babi postanawia kontynuować swoje plany i wybiera się na wieczór panieński do klubu.

Jednak tam, na oczach wszystkich, Babi dowiaduje się szokującej prawdy – jej narzeczony od dwóch lat prowadzi podwójne życie i ją zdradza. Zrozpaczona i wściekła, Babi przefarbowuje włosy na blond, wsiada na motocykl i postanawia zaryzykować.

Zdecydowana odnaleźć prawdziwą miłość i odzyskać swoje szczęście, Babi wyrusza w nieznane. Podczas swojej podróży spotyka różne osoby i doświadcza różnych sytuacji, które pomagają jej odkryć, kim naprawdę jest i czego pragnie w życiu.

Film “Zdrada to nie problem” to historia o odwadze, samoodkryciu i walce o własne szczęście. Babi musi stawić czoła zdradzie, ale również nauczyć się zaufać swoim instynktom i podjąć ryzyko, aby znaleźć prawdziwą miłość.

Obsada aktorska w filmie „Zdrada to nie problem”

Aktorzy:

  • Giovanna Lancellotti jako Bárbara “Babi” Nucci
  • Leandro Lima jako Marco Ladeia
  • Bruno Montaleone jako Thiago
  • Louise D’Tuani jako Paula Ges Mesquita
  • Micael jako Caio Laruzi Sampaio
  • Camilla de Lucas jako Patrícia “Patty” Alencar Rochetty

Podsumowanie

Film “Zdrada to nie problem” otrzymał ocenę 4,2 na Filmwebie. Jest to dramatyczny thriller, który może przyciągnąć uwagę widzów zainteresowanych napiętą atmosferą i nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. Film ten może przypaść do gustu osobom lubiącym emocjonujące historie, w których bohaterowie stają w obliczu trudnych wyborów i konsekwencji swoich działań. Jednakże, dla tych, którzy preferują lżejsze kino rozrywkowe lub nie są zainteresowani tematyką thrillerów, “Zdrada to nie problem” może okazać się mniej interesujący. Warto jednak dać mu szansę i samodzielnie ocenić, czy jest to film dla nas.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo