Konto Premium

Zawrót głowy cały film

Konto Premium

Zawrót głowy – romantyczna komedia o podróży pełnej niespodzianek

Zawrót głowy to romantyczna komedia o menedżerce sieci wlosko-amerykańskiej restauracji, która zostaje wybrana do specjalnego programu szkoleniowego w Pizie. Bohaterka marzy o egzotycznej ucieczce i romansie, ale rzeczywistość okazuje się zupełnie inna.

Fabuła

Główna bohaterka, menedżerka sieci wlosko-amerykańskiej restauracji, zostaje wybrana do specjalnego programu szkoleniowego w Pizie. Kobieta jest zafascynowana europejskim przepych i marzy o egzotycznej ucieczce oraz romansie. Podczas podróży odkrywa jednak, że rzeczywistość może być o wiele bardziej niebezpieczna niż egzotyczne marzenia.

Obsada

W rolę głównej bohaterki wciela się Mary Holland, która jest także autorką scenariusza. W filmie występują także Abbi Jacobson, komiczka i autorka, która wciela się w postać przyjaciółki bohaterki oraz muzyk i aktor Fred Armisen, grający mentora menedżerki.

Recenzje i oceny

Film Zawrót głowy otrzymał mieszane recenzje od krytyków. W serwisie Rotten Tomatoes uzyskał wynik 38% na podstawie 24 recenzji. Portal Metacritic przyznał filmowi średnią ocenę 46/100 na podstawie 11 recenzji.

Cały film

Niestety, jak na razie nie ma możliwości oglądnięcia całego filmu Zawrót głowy online za darmo. Jednakże można go obejrzeć w wybranych kinach bądź wypożyczyć na platformach streamingowych, takich jak Google Play czy Apple TV. Warto zaznaczyć, że oglądanie filmów na tych platformach jest zawsze w najlepszej jakości, co gwarantuje lepszą jakość wrażeń i satysfakcję z oglądania.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo