Konto Premium

Zakochany bez pamięci cały film

Konto Premium

Zakochany bez pamięci – cały film

Opis filmu

Zakochany bez pamięci to film z 2004 roku, którego reżyserem jest Michel Gondry. Główne role zagrali w nim Jim Carrey oraz Kate Winslet. Film ten zyskał uznanie zarówno krytyków, jak i widzów i stał się jednym z najważniejszych obrazów kina niezależnego.

Fabuła filmu skupia się na historii Joela Barisha, który odkrywa, że jego była dziewczyna Clementine poddała się eksperymentalnej operacji polegającej na wymazaniu z pamięci wszelkich wspomnień związanych z nim. Joel, zaniepokojony tą sytuacją, postanawia również poddać się operacji. W trakcie zabiegu przekonuje się jednak, że wciąż kocha Clementine i nie chce jej wyrzucić ze swojego umysłu. Joel zaczyna walczyć o zachowanie swoich wspomnień, szukając sposobu, by ukryć je w innych zakamarkach swojego umysłu.

Opinie i oceny

Zakochany bez pamięci to film, który zyskał wiele pozytywnych opinii. Według serwisu Rotten Tomatoes, obraz ten ma wynik 94% pozytywnych recenzji, co jest imponującym wynikiem. Jim Carrey i Kate Winslet zostali bardzo dobrze odegrani swoje role i zapewnili nam jedne z najlepszych kreacji w swoich karierach. Film zdobył także Oscara w kategorii najlepszy scenariusz oryginalny.

Zakochany bez pamięci – cały film

Jeśli chcesz obejrzeć ten kultowy film, to nie musisz już szukać go po całym internecie. Zakochany bez pamięci – cały film jest dostępny na różnych platformach streamingowych, w tym na platformie Netflix. Wystarczy, że aktywujesz swoje konto, aby móc cieszyć się tą wspaniałą historią miłosną, która z pewnością zostawi po sobie trwały ślad w twoim sercu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo