Konto Premium

Zaginiona dziewczyna cały film

Konto Premium

Zaginiona dziewczyna – szokujący thriller z Benem Affleckiem i Rosamund Pike

Zaginiona dziewczyna to amerykański thriller z 2014 roku w reżyserii Davida Finchera. W rolach głównych wystąpili Ben Affleck oraz Rosamund Pike. Film opowiada historię Nicka Dunne’a (Ben Affleck), który po utracie pracy przeprowadza się wraz z żoną, Ammy (Rosamund Pike), z Nowego Jorku do rodzinnej miejscowości w stanie Missouri. Ich związek zaczyna się jednak rozpadać, a w dniu rocznicy ślubu Amy znika bez śladu. Nick staje się głównym podejrzanym w tej sprawie.

Zaginiona dziewczyna to doskonały przykład na to, jak powinien wyglądać dobry thriller. Film wciąga widzów w świat skomplikowanej i intrygującej historii, pełnej zwrotów akcji i napięcia. Rosamund Pike zaprezentowała w filmie fenomenalną kreację, za którą otrzymała nominację do Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa. Ben Affleck również odegrał swoją rolę znakomicie.

Jeśli szukasz filmu pełnego zagadek i intryg, to Zaginiona dziewczyna to produkcja dla Ciebie. Zaskakująca fabuła, doskonała gra aktorska oraz reżyseria Davida Finchera sprawiają, że film ten jest jednym z najlepszych thrillerów ostatnich lat. Gorąco polecamy oglądanie całego filmu i samodzielne przeżywanie historii Nicka i Amy.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo