Konto Premium

Żądło cały film

Konto Premium

Świetny film „Żądło” – gdzie obejrzeć cały film?

Streszczenie fabuły

„Żądło” to amerykański film fabularny z 1973 roku, którego akcja toczy się w czasach Wielkiego Kryzysu. Głównymi bohaterami są Johnny Hooker i Luther Coleman, którzy przypadkowo okradają kuriera Doyle Lonnegana, znanego i wpływowego gangstera. Lonnegan postanawia dać im nauczkę, jednak Hookerowi udaje się uciec i wraz ze swoim przyjacielem planuje zemstę. W tym celu biorą pod swoje skrzydła Henry’ego Gondorffa, który pomaga im w zaplanowaniu rewelacyjnej akcji, która doprowadzi do ruiny Lonnegana.

Nominacje i nagrody

Film „Żądło” został uhonorowany 7 Nagrodami Akademii Filmowej, w tym za najlepszy film, reżyserię, scenariusz i muzykę. Był również nominowany do trzech Złotych Globów.

Gdzie obejrzeć cały film „Żądło”?

Film „Żądło” można obejrzeć na platformach streamingowych, takich jak Netflix czy HBO GO. Można go także zakupić lub wypożyczyć w serwisach takich jak Google Play czy iTunes.

Podsumowanie

„Żądło” to świetny film z ciekawą fabułą i doskonałymi aktorami w obsadzie. Zasłużenie zdobył wiele nagród i nominacji, a jego oglądanie na pewno nie będzie czasem zmarnowanym. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego filmu, koniecznie musicie to zrobić – z pewnością nie pożałujecie!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo