Konto Premium

Zaczarowane ciasto świąteczne cały film

Konto Premium

Zaczarowane ciasto świąteczne

Gwen (Erica Durance) niedawno straciła babcię i z trudem radzi sobie z prowadzeniem rodzinnej piekarni. W tym trudnym dla niej okresie dziewczyna nie jest w stanie też poczuć magii świąt, ale stale próbuje odtworzyć przepis babci na słynne w całym mieście Zaczarowane Świąteczne Ciasto. Niedługo potem do miasta przyjeżdża znany kucharz, aby nakręcić tam specjalny gwiazdkowy odcinek swojego programu. Gwen niechętnie zgadza się pomóc producentowi Gavinowi (Robin Dunne) w przygotowaniach do zdjęć, aby wypromować swoją piekarnię. Między dwojgiem zaczyna iskrzyć, ale czy Gwen uda się odnaleźć tajemniczy składnik, którego cały czas brakowało?

Obsada aktorska w filmie „Zaczarowane ciasto świąteczne”

Aktorzy:

 • Erica Durance jako Gwen
 • Robin Dunne jako Gavin
 • Brandon Ludwig jako Noah
 • Arcade Riley jako Frank
 • Sarah Abbott jako Michelle Wright
 • Kyana Teresa jako Becky Gibson
 • Paulino Nunes jako Danté
 • Philip Craig jako Ron / Dziadek
 • Kathleen Laskey jako Estelle

Gdzie obejrzeć cały film Zaczarowane ciasto świąteczne online

HBO Max: Film można obejrzeć na platformie streamingowej HBO Max. Jest to popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. HBO Max jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i oferuje oryginalne treści produkowane przez HBO, a także wiele innych popularnych produkcji filmowych i telewizyjnych.

Player+: Film można obejrzeć na platformie streamingowej Player+. Jest to polski serwis VOD, który oferuje bogatą bibliotekę filmów, seriali i programów telewizyjnych. Player+ umożliwia oglądanie treści zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Serwis oferuje również funkcje takie jak personalizowane rekomendacje, możliwość tworzenia listy ulubionych filmów oraz dostęp do wielu kanałów telewizyjnych na żywo.

Play Now: Film można obejrzeć na platformie streamingowej Play Now. Jest to serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play. Play Now umożliwia dostęp do szerokiej gamy filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis jest dostępny dla klientów Play i umożliwia oglądanie treści na różnych urządzeniach, w tym na telewizorze, komputerze i smartfonie. Play Now oferuje również opcję wynajmu lub zakupu filmów, które nie są dostępne w ramach subskrypcji.

Ciekawe informacje o „Zaczarowane ciasto świąteczne”

 • Erica Durance i Robin Dunne zagrali razem w filmie “The Christmas Chalet” (2019).
 • Erica Durance i Robin Dunne zagrali również razem w filmie “Poza Sherwood Forest” (2009).
 • Podczas kręcenia tego filmu użyto jednej lokalizacji, która jest tą samą “domem” (chalet), co w filmie “The Christmas Chalet”, a Erica Durance i Robin Dunne wystąpili w obu tych filmach.

Podsumowanie

Film “Zaczarowane ciasto świąteczne” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 4,5, na IMDb 5,4, a na TMDb 6,1. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten może podobać się niektórym widzom, ale niekoniecznie wszystkim.

Ze względu na gatunek filmu, czyli romans i świąteczny, można przypuszczać, że “Zaczarowane ciasto świąteczne” może przyciągnąć uwagę osób poszukujących lekkiej i przyjemnej rozrywki. Osoby zainteresowane romantycznymi historiami oraz atmosferą świąt mogą znaleźć w tym filmie coś dla siebie.

Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej wymagające i głębokie filmy, “Zaczarowane ciasto świąteczne” może okazać się zbyt prostolinijne i przewidywalne. Ponadto, jeśli ktoś nie przepada za romansami lub nie interesuje się tematyką świąteczną, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Podsumowując, “Zaczarowane ciasto świąteczne” to film, który może przyciągnąć uwagę osób poszukujących lekkiej rozrywki i romantycznych historii w świątecznej scenerii. Jednakże, dla tych, którzy oczekują czegoś bardziej ambitnego lub nie interesują się tematyką romansów i świąt, ten film może nie być odpowiedni.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo