Konto Premium

Zabójca doskonały cały film

Konto Premium

Zabójca doskonały

Kiedy Eddie Franks trafił do więzienia, był prawdziwym łobuzem. Dziesięć lat odsiadki zahartowało go jeszcze bardziej i zrobiło z niego jeszcze większego twardziela. Twardziela, który po wyjściu na wolność marzy jednak o spokojnym życiu i nadrobieniu straconego czasu ze swoją córką. Nie wie jednak, że, kiedy dowie się o długu jego brata wobec groźnego bossa narkotykowego, stanie przed poważnym dylematem.

Eddie Franks, po wyjściu z więzienia, próbuje naprawić swoje życie i być dobrym ojcem dla swojej córki. Jednak jego brat, Terry, wpada w poważne tarapaty finansowe po nieudanej transakcji narkotykowej. Dług wobec bezwzględnego bossa narkotykowego, Tony’ego, staje się coraz większy i Terry nie ma jak go spłacić.

Gdy Eddie dowiaduje się o sytuacji brata, musi podjąć trudną decyzję. Z jednej strony pragnie zapewnić córce spokojne życie i uniknąć przemocy, z drugiej zaś wie, że jeśli nie pomaga bratu, ten może zostać skrzywdzony lub nawet zabity przez Tony’ego.

Eddie postanawia działać. Wkracza w mroczny świat przestępczości, aby zdobyć pieniądze potrzebne do spłacenia długu brata. Staje się doskonałym zabójcą, wykonując zlecenia dla Tony’ego. Jednak im bardziej zagłębia się w ten świat, tym bardziej traci kontrolę nad swoim życiem i staje się coraz bardziej brutalny.

W międzyczasie Eddie odkrywa, że Tony nie jest tylko zwykłym bossom narkotykowym, ale ma również powiązania z korupcją polityczną. To odkrycie sprawia, że Eddie musi zmierzyć się nie tylko z własnymi demonami, ale także z całą siłą przestępczego imperium Tony’ego.

Czy Eddie będzie w stanie wyjść z tego mrocznego świata? Czy uda mu się ocalić swoją rodzinę i odzyskać spokój? Zabójca doskonały to historia walki jednego człowieka z własnym losem i przemocą, która go otacza.

Obsada aktorska w filmie „Zabójca doskonały”

Aktorzy:

 • Craig Fairbrass jako Eddie Franks
 • Robert Glenister jako Roy Garrett
 • Nicholas Aaron jako Steve
 • Tomi May jako Johnny Garrett
 • Izuka Hoyle jako Chloe Franks
 • Jade Asha jako Flirtująca dziewczyna
 • Mark Monero jako Michael Till
 • Eloise Lovell Anderson jako Rikki
 • George Russo jako Sean Franks

Gdzie obejrzeć cały film Zabójca doskonały online

Netflix: Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów VOD na świecie. Oferuje szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Posiada własne produkcje, takie jak “Stranger Things” czy “The Crown”. Serwis oferuje również funkcję personalizacji rekomendacji, dzięki czemu dostosowuje swoją ofertę do preferencji użytkownika.

Viaplay: Viaplay to platforma VOD działająca głównie w krajach skandynawskich. Oferuje filmy, seriale, programy sportowe i treści dla dzieci. Serwis posiada również opcję oglądania transmisji na żywo, w tym meczów piłki nożnej czy wydarzeń sportowych. Viaplay jest znany z produkcji oryginalnych seriali, takich jak “The Lawyer” czy “Hassel”.

Chili: Chili to włoski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Wyróżnia się tym, że umożliwia zarówno wypożyczenie, jak i zakup filmów. Dodatkowo, Chili organizuje różnego rodzaju promocje i konkursy dla swoich użytkowników. Serwis jest dostępny w wielu krajach europejskich i posiada interfejs w kilku językach.

Ciekawe informacje o „Zabójca doskonały”

 • Mercedes Eddiego zepsuło się na półmetku zdjęć, a dla pozostałych scen ekipa musiała go pchać.
 • “Villain” został wybrany przez krytyków w The New York Times, znalazł się na 7. miejscu w top 10 filmów na amerykańskiej liście iTunes oraz stał się numerem 1 na Netfliksie w Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii.
 • To na planie “Villaina” Taz Skylar przekonał Craiga Fairbrassa, aby zagrał u jego boku w sztuce “Warheads”, która została nominowana do nagrody Olivier w 2020 roku.

Podsumowanie

Film “Zabójca doskonały” otrzymał mieszane oceny od użytkowników na stronach Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,5, na IMDb 5,9, a na TMDb również 5,5.

Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film może się spodobać osobom, które lubią thrillery o nieznanej fabule i zaskakujących zwrotach akcji. Dla tych widzów film może być interesujący ze względu na napięcie i tajemniczość, które mogą utrzymywać ich w niepewności przez cały czas trwania filmu.

Jednakże, dla osób oczekujących mocnej fabuły i głębszych przesłań, film może okazać się rozczarowujący. Mieszane oceny sugerują, że nie wszystkim przypadł do gustu styl narracji i tempo filmu. Dla widzów preferujących bardziej rozbudowane historie i bardziej kompleksowe postacie, “Zabójca doskonały” może nie spełnić ich oczekiwań.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem thrillerów o nieznanej fabule i zaskakujących zwrotach akcji, warto dać szansę temu filmowi. Jednakże, jeśli oczekujesz mocnej fabuły i głębszych przesłań, może być lepiej poszukać innych produkcji.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo