Konto Premium

Za wszelką cenę cały film

Konto Premium

„Za wszelką cenę” – historia bokserki, która walczy o swoje marzenia

Film „Za wszelką cenę” to opowieść o marzeniach, dążeniu do celu i niesłabnącej woli walki. W tej produkcji Clint Eastwood wciela się w postać Franka Dunna – trenera, który pomógł wielu bokserom w karierze. Jego życie zmienia się, kiedy do jego sali treningowej przychodzi Maggie Fitzgerald, utalentowana bokserka z małych miasteczek.

„Za wszelką cenę” – fabuła

Maggie (w tej roli Hilary Swank) pragnie zrobić karierę w boksie. Chce, aby Frankie (Clint Eastwood) trenował ją, ale ten na początku nie zgadza się. Uważa, że 30-letnia kobieta, która dopiero zaczyna swoją przygodę z boksem, nie ma szans na sukces. Jednak Maggie nie poddaje się i trenuje na własną rękę, wspierana przez Scrapa (Morgan Freeman) – przyjaciela Franka.

Po pewnym czasie, Frankie zmienia zdanie i zgadza się trenować Maggie. Dziewczyna rozwija swoje umiejętności i odnosi coraz większe sukcesy. Z biegiem czasu między trenującym a trenowaną rodzi się przyjaźń i wzajemne szacunek. Jednak los przygotował dla nich nieoczekiwany zwrot.

„Za wszelką cenę” – inspirująca opowieść

„Za wszelką cenę” to film, który zainspiruje widzów do walki o swoje marzenia. Pokazuje, że nic nie jest niemożliwe, a ciężka praca i determinacja pozwolą osiągnąć cel. Dodatkowo, produkcja ta ukazuje, jak ważna jest przyjaźń i wsparcie w trudnych chwilach.

„Za wszelką cenę” – gdzie obejrzeć cały film?

Cały film „Za wszelką cenę” dostępny jest na platformie Netflix. Zachęcamy do obejrzenia tej inspirującej produkcji, która wciągnie widza w historię niezłomnej bokserki, która zrobi wszystko, aby osiągnąć swój cel.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo