Konto Premium

Za Kilka Dolarów Więcej cały film

Konto Premium

Za Kilka Dolarów Więcej – kultowy western Sergia Leone

Za Kilka Dolarów Więcej to jeden z najbardziej kultowych westernów w historii kina. Film, którego premiera odbyła się w 1965 roku, jest drugą częścią tzw. trylogii dolarowej w reżyserii włoskiego twórcy Sergia Leone. W rolach głównych wystąpili Clint Eastwood i Lee Van Cleef, którzy wcielili się w postacie dwóch łowców nagród.

Fabuła

Film opowiada historię dwóch rywalizujących ze sobą łowców nagród, którzy postanawiają połączyć siły, aby złapać poszukiwanego bandytę. Wraz z rozwojem akcji, sprawa okazuje się być coraz bardziej skomplikowana.

Gwiazdy kina

W filmie Za Kilka Dolarów Więcej wystąpili Clint Eastwood oraz Lee Van Cleef, którzy stali się kultowymi postaciami kina westernowego. W rolach drugoplanowych pojawili się również Gian Maria Volonté, Klaus Kinski i Luigi Pistilli.

Premiera i odbiór filmu

Za Kilka Dolarów Więcej swoją premierę miał 18 grudnia 1965 roku we Włoszech. Film zyskał ogromną popularność na całym świecie i uzyskał pozytywne recenzje krytyków filmowych. Obecnie uważany jest za jedno z najważniejszych dzieł w historii kina westernowego.

Cały film Za Kilka Dolarów Więcej

Jeśli chcesz obejrzeć ten kultowy film w całości, możesz skorzystać z legalnych źródeł w internecie. Za Kilka Dolarów Więcej jest dostępny na platformie VOD.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo