Konto Premium

Z dala od świąt cały film

Konto Premium

Z dala od świąt – opis fabuły

“Z dala od świąt” to komedia opowiadająca historię Raúla (Tamar Novas), trzydziestokilkulatka, którego w okresie Bożego Narodzenia zawsze spotykały same nieszczęścia, przez co naprawdę nienawidzi kolęd, trzech króli i wszystkiego, co w najmniejszym stopniu przypomina świąteczną atmosferę. Raúl co roku spędza Boże Narodzenie na odległej plaży… ale tym razem jego szef ma wobec niego inne plany. Raúl musi udać się w podróż służbową, aby przeprowadzić audyt w fabryce “nugatów z Valverde”, popularnych świątecznych słodyczy, w mieście, które żyje Bożym Narodzeniem i je uwielbia. Jakby tego było mało, Raúl musi dzielić mieszkanie z miejscową nauczycielką Paulą, której marzeniem jest pobicie rekordu świata w konkursie na największą żywą szopkę. Czy ten zdeklarowany przeciwnik Bożego Narodzenia będzie w stanie przezwyciężyć swój najgorszy koszmar?

Obsada aktorska w filmie „Z dala od świąt”

Aktorzy:

  • Tamar Novas jako Raúl
  • Andrea Ros jako Paula
  • Peter Vives jako Pablo
  • Fermí Reixach jako Antonio
  • Vernica Forqué jako Blanca
  • Mar del Hoyo jako María José
  • Raúl Jiménez jako José María
  • Pilar Gmez jako Marga
  • Macarena Sanz jako Luisa

Gdzie obejrzeć cały film Z dala od świąt online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Z dala od świąt”

  • Film jest dedykowany Verónice Forqué (Blanca), która zmarła 13 grudnia 2021 roku, krótko przed premierą filmu.

Podsumowanie

Film “Z dala od świąt” otrzymał mieszane oceny od krytyków. Na stronie Filmweb uzyskał ocenę 5,3, na IMDb 5,8, a na TMDb 6,3. Jest to komedia o tematyce świątecznej, co sugeruje, że może być odpowiedni dla osób poszukujących lekkiego i zabawnego filmu na ten okres. Jednakże, ze względu na różnice w ocenach, może nie spełnić oczekiwań bardziej wymagających widzów. Dla fanów komedii świątecznych może być to jednak ciekawa propozycja do obejrzenia w gronie rodziny lub przyjaciół.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo