Konto Premium

Xtremo cały film

Konto Premium

Xtremo: Zemsta Maxa na bandzie Lucerno

Max, główny bohater filmu “Xtremo”, przeżył koszmarne doświadczenia, gdy jego ojciec i syn zostali zamordowani, a on sam został pozostawiony na pewną śmierć przez swojego brata Lucero. Po dwóch latach pełnych bólu i żalu, Max w końcu decyduje się na zemstę za tę zdradę.

Jednak realizacja jego misternego planu zostaje przyspieszona, gdy banda Lucerno brutalnie morduje rodzinę Leo – nastoletniego chłopca, którego Max wziął pod swoje skrzydła. To wydarzenie sprawia, że Max traci ostatnie powiązania emocjonalne i nie ma już nic do stracenia.

Postanawia więc rozprawić się z ludźmi Lucero jeden po drugim, aż dotrze do celu. Max staje przed trudnym zadaniem – musi zmierzyć się z brutalnymi członkami bandy, którzy są gotowi na wszystko, aby go zniszczyć.

W trakcie swojej krwawej misji Max spotyka różne postacie, które wpływają na jego drogę do zemsty. Poznaje tajemniczą kobietę o imieniu Maria, która ma własne rachunki do wyrównania z Lucero. Razem tworzą niezwykły sojusz i razem walczą przeciwko bandzie.

Film “Xtremo” to historia pełna akcji, napięcia i emocji. Max musi zmierzyć się z własnymi demonami, aby osiągnąć swoje cele. Czy uda mu się dokonać zemsty na bandzie Lucerno? Czy odnajdzie wewnętrzne spokój po stracie najbliższych? Odpowiedzi na te pytania odkryjemy podczas oglądania tego ekscytującego filmu.

Obsada aktorska w filmie „Xtremo”

Aktorzy:

  • Teo García jako Max
  • Óscar Jaenada jako Lucero
  • Sergio Peris-Mencheta jako Finito
  • Óscar Casas jako Leo
  • Andrea Duro jako María
  • Luis Zahera jako Urquiza
  • Juan Diego jako Ricardo
  • Iván Valentín jako Ruso
  • Cesar Bandera jako Romeo

Gdzie obejrzeć cały film Xtremo online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Podsumowanie

Film “Xtremo” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,5, na IMDb 5,8, a na TMDb 6,5. Jest to thriller akcji, który może przypaść do gustu fanom tego gatunku. Film ten zapewne zainteresuje osoby lubiące dynamiczne sceny walki i napięcie, które towarzyszy akcji. Jednakże, dla osób oczekujących głębszej fabuły i rozbudowanych postaci, “Xtremo” może okazać się rozczarowaniem. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli jesteś fanem filmów akcji i lubisz oglądać widowiskowe sceny walki, to ten film może być dla Ciebie. Natomiast jeśli preferujesz bardziej złożone historie i rozwinięte postacie, to “Xtremo” może Cię nie zainteresować.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo