Konto Premium

Wyścig cały film

Konto Premium

Wyścig: emocjonujący dramat oparty na faktach

Wyścig: fabuła

Wyścig to film akcji i dramat oparty na faktach związanych z wydarzeniami znanymi z Formuły 1 w latach 70-tych. Głównymi bohaterami są dwaj kierowcy – James Hunt (Chris Hemsworth) i Niki Lauda (Daniel Brühl). Hunt to brytyjski playboy, a Lauda to skupiony na swoim celu austriacki kierowca. Akcja skupia się na wydarzeniach z 1976 roku, kiedy to obaj kierowcy, walcząc o tytuł mistrza, rywalizowali w wyjątkowo trudnych warunkach.

Wyścig: obsada i produkcja

Film został wyprodukowany przez takie wytwórnie jak Imagine Entertainment, Universal Pictures, Working Title Films i Revolution Films. W rolach głównych występują Chris Hemsworth jako James Hunt i Daniel Brühl jako Niki Lauda. Reżyserem jest Ron Howard, a scenariusz napisał Peter Morgan.

Wyścig: odbiór filmu

Film zebrał bardzo pozytywne recenzje krytyków i widzów. Chwalono zwłaszcza kreacje aktorskie Hemswortha i Brühla, a także reżyserię Howarda. Film otrzymał trzy nominacje do Oscara i zdobył nagrodę BAFTA dla najlepszego montażu.

Wyścig: cały film

Jeśli chcesz zobaczyć Wyścig w całości, możesz skorzystać z usług popularnych serwisów streamingowych. Wśród dostępnych opcji są między innymi Netflix, Amazon Prime Video i HBO GO. Zapewniamy, że ten film na pewno nie rozczaruje miłośników mocnych wrażeń i emocjonujących historii.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo