Konto Premium

Wulkan miłości cały film

Konto Premium

Wulkan miłości

Prawdziwe love story o niezwykłym trójkącie miłosnym, w którym występuje francuskie małżeństwo Katii i Maurice’a Krafftów oraz uwielbiane przez nich wulkany. Przez ćwierć wieku podróżowali do wszystkich, które mogli znaleźć na naszej planecie, stając się tym samym najsłynniejszymi i najbardziej żarliwymi wulkanologami na świecie. Zginęli także razem – podczas erupcji w Japonii w 1991 roku. Dzięki ich pasji powstało olbrzymie archiwum fascynujących zdjęć i filmów. “Wulkan miłości” z narracją amerykańskiej pisarki Mirandy July jest hipnotyczną analizą życia na krawędzi przepaści, w oparach dymu i lawy o temperaturze 1200°C. “Ciekawość jest silniejsza od lęku” – jak stwierdziła kiedyś Katia.

Gdzie obejrzeć cały film Wulkan miłości online

Film można obejrzeć na serwisie VOD Disney+. Disney+ to platforma streamingowa, która została uruchomiona w listopadzie 2019 roku. Serwis ten oferuje szeroki wybór filmów i seriali związanych z markami należącymi do Disneya, takimi jak Marvel, Star Wars, Pixar czy National Geographic. Disney+ jest dostępny w wielu krajach na całym świecie i posiada bogatą bibliotekę treści dla różnych grup wiekowych. Serwis oferuje również oryginalne produkcje, które są dostępne tylko na platformie Disney+.

Ciekawe informacje o „Wulkan miłości”

  • Dokument jest przedstawiany prawie wyłącznie za pomocą materiałów archiwalnych. Nie używa się współczesnych wywiadów dotyczących tematu.
  • W wywiadzie z Film at Lincoln Center w 2022 roku Sara Dosa ujawniła, czego nauczyła się o miłości podczas tworzenia filmu: “Maurice Krafft i Katia Krafft naprawdę nauczyli mnie, co oznacza prowadzić znaczące życie i umrzeć w znaczący sposób, i naprawdę uważam, że sedno tego dotyczy miłości. Podążali za tym, co kochali z taką pasją, takim oddaniem, w poszukiwaniu zrozumienia, jednocześnie wiedząc, że nigdy nie będą w pełni rozumieć… Więc myślę, że to jest ta relacja między miłością a znaczeniem i to, co oznacza prowadzenie znaczącego życia, kiedy każda chwila naprawdę może być twoją ostatnią.”

Podsumowanie

Film “Wulkan miłości” otrzymał dobre oceny zarówno na Filmwebie (7,6), IMDb (7,6) jak i TMDb (7,4). Jest to dokumentalny film, który może przypaść do gustu osobom zainteresowanym tematyką miłości, relacji międzyludzkich oraz emocji.

Dzięki swojemu charakterowi dokumentalnemu, film może przyciągnąć widzów poszukujących prawdziwych historii i autentycznych doświadczeń. Osoby ceniące głębokie refleksje na temat miłości i jej różnych aspektów również mogą być zainteresowane tym filmem.

Jednakże, dla osób oczekujących dynamicznej akcji czy wciągającej fabuły, “Wulkan miłości” może okazać się nieodpowiedni. Film skupia się na przedstawieniu różnych perspektyw na miłość, co może nie przypaść do gustu widzom preferującym bardziej konkretną i spójną narrację.

Podsumowując, “Wulkan miłości” to film dla osób zainteresowanych tematyką miłości i relacji międzyludzkich, poszukujących autentycznych historii i refleksji. Jednakże, dla widzów oczekujących dynamicznej akcji czy wciągającej fabuły, może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo