Konto Premium

Wszystko za życie cały film

Konto Premium

Wszystko za życie – cały film o Christopherze McCandlessie

„Wszystko za życie” to film oparty na prawdziwej historii Christophera McCandlessa, wybitnego studenta i sportowca, który postanowił porzucić swoje dotychczasowe życie i ruszyć na Alaskę. Film został wyprodukowany w 2007 roku przez Paramount Vantage, River Road Entertainment i The Linson Company, a w reżyserii Seana Penna.

Fabuła

Christopher McCandless (w filmie wcielający się w niego Emile Hirsch) po ukończeniu Uniwersytetu Emory, decyduje się zerwać z dotychczasowym stylem życia i opuścić swoją rodzinę. Rozdaje swoje oszczędności na cele charytatywne, przerywa kontakty z najbliższymi i wyrusza autostopem na Alaskę, by przeżyć w dzikiej przyrodzie. W trakcie swojej wyprawy spotyka wiele interesujących postaci, doświadcza zarówno przyjaźni, jak i samotności, przeżywa przygody i poznaje tajemnice natury.

Odbiór filmu

Film „Wszystko za życie” spotkał się z pozytywnym odbiorem krytyków i widzów, którzy chwalili zarówno grę aktorską, jak i reżyserię. Emile Hirsch, wcielający się w postać Christophera, otrzymał wiele pochwał za swoją rolę. Film zdobył także wiele nagród, między innymi nagrodę na Festiwalu Filmowym w Seattle i nagrodę dla najlepszego filmu dramatycznego na Złotych Globach.

Wnioski

Film „Wszystko za życie” to historia młodego człowieka, który porzuca swoje dotychczasowe życie, by zanurzyć się w dzikiej naturze. McCandless nie szuka sławy, pieniędzy czy władzy, lecz wolności i pełni życia. Choć nie każdy z nas zdecydowałby się na podobny krok, film ten z pewnością skłania do refleksji nad sensem życia i pozwala spojrzeć na świat z innej perspektywy. Polecamy obejrzeć „Wszystko za życie” cały film, by poznać tę niezwykłą historię.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo