Konto Premium

Wszystko o Ewie cały film

Konto Premium

Wszystko o Ewie – klasyczna opowieść o ambicji, sławie i miłości

Wszystko o Ewie to klasyczny dramat z 1950 roku, który stał się kultowym filmem w historii kina. Reżyserią filmu zajmował się Joseph L. Mankiewicz, a w rolach głównych wystąpili Bette Davis, Anne Baxter, George Sanders i Celeste Holm.

Film opowiada historię Margo Channing (Bette Davis), wielkiej gwiazdy Broadwayu, która ma ugruntowaną pozycję, przyjaciół i ukochanego. W tle jej kariery pojawia się Eva (Anne Baxter), kobieta, która służy Margo jako asystentka, ale marzy o karierze na scenie. W rzeczywistości knuje intrygę, dzięki której ma zająć miejsce Margo i zdobyć sławę.

Wszystko o Ewie to film, który w doskonały sposób pokazuje, jak wielka ambicja i miłość do sławy mogą zepsuć relacje międzyludzkie. Film wzbudził duże zainteresowanie i uznanie krytyków zaraz po swojej premierze, zdobywając aż 14 nominacji do Oscara, z czego ostatecznie wygrał 6.

Dzięki swojemu kultowemu statusowi, Wszystko o Ewie wciąż cieszy się popularnością wśród miłośników kina. Chętnie sięgają oni po ten film, aby przypomnieć sobie historię jednego z najlepszych dramatów wszech czasów.

Jeśli chcesz obejrzeć ten klasyczny film, możesz szukać go pod frazą „Wszystko o Ewie cały film”. Na pewno warto poznać historię Margo i Ewy oraz zobaczyć, jak piękne i jednocześnie niebezpieczne może być życie na scenie.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo