Konto Premium

Wróżka potrzebna od zaraz cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Wróżka potrzebna od zaraz” już się odbyła!

Sharon Maguire to jedyny reżyser filmu “Wróżka potrzebna od zaraz”, który swoją premierę miał już 4 grudnia 2020 roku. Oryginalny tytuł produkcji brzmi “Godmothered”. Film należy do gatunków fantasy, komedii oraz filmów świątecznych. Powstał w Stanach Zjednoczonych.

Scenariusz do filmu został napisany przez Kari Granlund oraz Melissę Stack. “Wróżka potrzebna od zaraz” trwa 113 minut i obiecuje niezapomnianą rozrywkę dla widzów.

Wróżka potrzebna od zaraz – opis fabuły

Świąteczna komedia “Wróżka potrzebna od zaraz” opowiada historię młodej, niedoświadczonej wróżki Eleonory (Jillian Bell), która nie może pogodzić się z tym, że jej zawód jest zagrożony wyginięciem. Postanawia udowodnić światu, że ludzie wciąż potrzebują magii.

Pewnego dnia Eleonora odnajduje zagubiony list, w którym 10-letnia Mackenzie (Isla Fisher) prosi o pomoc. Wróżka namierza dziewczynkę i odkrywa, że teraz jest ona 40-letnią dziennikarką samotnie wychowującą córki. Mackenzie, utraciwszy kilka lat wcześniej męża, porzuciła marzenia o baśniowym “żyli długo i szczęśliwie”.

Jednak Eleonora jest zdeterminowana uszczęśliwić Mackenzie, niezależnie od tego, czy jej się to podoba, czy nie. Wprowadza się do jej życia i zaczyna stosować różne magiczne triki, aby przywrócić wiarę w magię i spełnić marzenia Mackenzie. Czy ta nietypowa wróżka zdoła przekonać Mackenzie, że życie może być pełne niespodzianek i czarów?

Obsada aktorska w filmie „Wróżka potrzebna od zaraz”

Aktorzy:

 • Isla Fisher jako Mackenzie
 • Jillian Bell jako Eleanor
 • Santiago Cabrera jako Hugh
 • June Squibb jako Agnes
 • Mary Elizabeth Ellis jako Paula
 • Stephnie Weir jako Barb
 • Jane Curtin jako Moira
 • Utkarsh Ambudkar jako Grant
 • Artemis Pebdani jako Duff

Gdzie obejrzeć cały film Wróżka potrzebna od zaraz online

Film można obejrzeć na serwisie VOD Disney+. Disney+ to platforma streamingowa, która została uruchomiona w listopadzie 2019 roku. Serwis ten oferuje szeroki wybór filmów i seriali związanych z markami należącymi do Disneya, takimi jak Marvel, Star Wars, Pixar i National Geographic. Disney+ jest dostępny w wielu krajach na całym świecie i oferuje wysoką jakość transmisji wideo oraz możliwość pobierania treści offline. Serwis ten cieszy się dużą popularnością ze względu na bogatą bibliotekę filmową i ekskluzywne produkcje dostępne tylko na platformie Disney+.

Ciekawe informacje o „Wróżka potrzebna od zaraz”

 • Pierwszy film Disneya wyreżyserowany przez Sharon Maguire. Jest ona znana z reżyserii Bridget Jones 3 (2016).
 • Kiedy Eleanor ogląda Dźwięki muzyki (1965), widzowie widzą i słyszą zwiastun, a nie sam film.
 • Podobieństwo fabuły do filmów Elf (2003) i Zaczarowana (2007), które również zostały wydane w listopadzie.
 • Jillian Bell i Utkarsh Ambudkar wcześniej wystąpili razem w Brittany Runs a Marathon (2019).
 • Scena, w której Moira przybywa do współczesnego świata, przypomina przybycie Królowej Narissy w filmie Zaczarowana (2007).

Podsumowanie

Film “Wróżka potrzebna od zaraz” to mieszanka fantasy, komedii i filmu świątecznego. Zdaniem użytkowników Filmwebu, film otrzymał ocenę 5,6, na IMDb 6.1, a na TMDb 6.9.

Ten film może przypaść do gustu osobom, które lubią lekkie, humorystyczne produkcje z elementami magii i fantazji. Świąteczny klimat dodaje mu dodatkowego uroku i sprawia, że jest idealnym wyborem na wieczór przy kubku gorącej czekolady w okresie świąt.

Jednakże, dla osób oczekujących głębszej fabuły i bardziej wymagających widzów, “Wróżka potrzebna od zaraz” może okazać się zbyt banalna i przewidywalna. Jeśli nie przepadasz za filmami o tematyce fantasy lub komedią romantyczną, ten film może Cię nie zainteresować.

Podsumowując, “Wróżka potrzebna od zaraz” to lekka, świąteczna komedia fantasy, która może przypaść do gustu osobom szukającym rozrywki i chwili odprężenia. Jednakże, dla widzów oczekujących czegoś więcej niż tylko rozrywki powierzchownej, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo