Konto Premium

Wojownik cały film

Konto Premium

Wojownik – historia dwóch braci i turniej MMA

Wojownik to film z 2011 roku, opowiadający historię dwóch braci, którzy zostają połączeni przez turniej mieszanych sztuk walki (MMA). Film ten został wyreżyserowany przez Gavina O’Connora, a w rolach głównych wystąpili Tom Hardy, Joel Edgerton i Nick Nolte.

Fabuła filmu skupia się na dwóch braciach, Brendan (Joel Edgerton) i Tommy (Tom Hardy), którzy mają zupełnie różne życia. Brendan jest nauczycielem w szkole i ma piękna żonę i dwójkę dzieci. Tommy natomiast jest byłym żołnierzem Marines i boryka się z traumatycznymi wspomnieniami z czasów wojny. W wyniku tragicznych wydarzeń w rodzinie, obaj bracia zostają zmuszeni do zmierzenia się ze sobą na ringu MMA.

Film ten zdobył wiele pozytywnych recenzji krytyków oraz uznanie publiczności. Tom Hardy oraz Joel Edgerton zostali szczególnie docenieni za swoje role w filmie.

Jeśli jesteś fanem sportów walki lub po prostu lubisz emocjonujące filmy, Wojownik to coś dla Ciebie. Cały film jest dostępny do obejrzenia online na różnych platformach streamingowych.

Zobacz Wojownika online i przekonaj się, jak bracia zmierzą się ze swoimi problemami, a jednocześnie będą walczyć o swoje marzenia i rodziny.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo