Konto Premium

Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos cały film

Konto Premium

Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos – co możemy wiedzieć o tym filmie?

Teenage Mutant Ninja Turtles to popularna franczyza, która zaczęła jako komiks w 1984 roku, a następnie została przeniesiona na ekrany telewizorów, kin i gier. W 2023 roku fani będą mogli cieszyć się nowym filmem zatytułowanym „Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos”. W artykule tym przedstawimy kilka faktów dotyczących filmu oraz co wiemy o fabule.

O czym będzie „Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos”?

Na razie niewiele wiadomo na temat fabuły „Wojowniczych Żółwi Ninja: Zmutowanego chaosu”. Wiadomo, że będzie to film animowany, który skupi się na przygodach czterech bohaterów: Leonardo, Michelangelo, Donatello i Ralpha. Jak sugeruje tytuł, czeka nas dużo akcji i walk z m.in. zmutowanymi przeciwnikami. Wiadomo również, że film został stworzony przez Paramount oraz Nickelodeon Movies.

Kto stoi za produkcją filmu?

Film został wyprodukowany przez Paramount oraz Nickelodeon Movies we współpracy z Nickelodeon Animation Studio, Point Grey Pictures oraz Image Comics. Reżyserem „Wojowniczych Żółwi Ninja: Zmutowanego chaosu” jest Jeff Rowe, a scenariusz napisał Brendan O’Brien. Na razie nie wiadomo, kto użyczy swojego głosu postaciom z filmu.

Kiedy premiera filmu i gdzie będzie można go obejrzeć?

Premiera filmu „Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos” jest planowana na 2 sierpnia 2023 roku. Będzie to film animowany, co oznacza, że nie będzie go można obejrzeć w tradycyjnych kinach. Jednakże, fani będą mogli obejrzeć go za pośrednictwem platformy streamingowej lub wypożyczyć na DVD/Blu-ray.

Podsumowanie

„Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos” to film, który powinien przypaść do gustu fanom popularnej franczyzy. Na razie niewiele wiadomo na temat fabuły, ale można oczekiwać dużo akcji i walki z przeciwnikami. Film jest animowany i został wyprodukowany przez Paramount oraz Nickelodeon Movies. Premiera filmu planowana jest na 2 sierpnia 2023 roku.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo