Konto Premium

Willa miłości cały film

Konto Premium

Willa miłości

Młoda kobieta po rozstaniu postanawia wybrać się na romantyczną podróż do Weronie we Włoszech, jednakże okazuje się, że zarezerwowana przez nią willa została podwójnie zarezerwowana i będzie musiała dzielić swoje wakacje z cynicznym Brytyjczykiem.

Obsada aktorska w filmie „Willa miłości”

Aktorzy:

 • Kat Graham jako Julie
 • Tom Hopper jako Charlie
 • Raymond Ablack jako Brandon
 • Laura Hopper jako Cassie
 • Katie McGovern jako Brytyjka
 • Sean Amsing jako Roberto
 • Emilio Solfrizzi jako Komendant policji

Gdzie obejrzeć cały film Willa miłości online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Willa miłości”

 • Aktorka grająca “Cassie” jest prawdziwą żoną Toma Hoppera.
 • Charlie mówi Silviowi, że motto willi, “miłość znajdzie drogę”, różni się tylko jednym słowem od motto z Jurassic Parku (“życie znajdzie sposób”). Później mówi o Julie i jej taktykach, żeby go zmusić do opuszczenia, “Sprytna dziewczynka”, co jest również znanym cytatem z Jurassic Parku.
 • Wiele piosenek jest pierwotnie w języku angielskim i jest wykonywanych w wersji włoskiej.
 • Charlie mówi do Julie, “moc w każdym związku leży po stronie tej osoby, która mniej się przejmuje”. To również linia z filmu Duch dziewczyny przeszłości, gdy główny bohater, Connor Mead, mówi “ktoś kiedyś mi powiedział, że moc we wszystkich związkach leży po stronie tej osoby, która mniej się przejmuje, i miał rację”.
 • Julie nazywa Charliego “Wielką Stopą”. Tom Hooper gra postać, która jest nazywana Wielką Stopą w Umbrella Academy.

Podsumowanie

Film “Will miłości” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył 5,1 punktu, na IMDb 5,4 punktu, a na TMDb 6 punktów. Te oceny sugerują, że film może być średnio oceniany przez widzów.

Jako komedia romantyczna, “Will miłości” może przypaść do gustu osobom, które lubią lekkie i zabawne historie o miłości. Film może być odpowiedni dla tych, którzy cenią sobie humor i romantyczne wątki w kinie. Jednakże, dla osób oczekujących głębszych treści i bardziej skomplikowanych fabuł, ten film może okazać się zbyt prosty i przewidywalny.

Podsumowując, “Will miłości” to film dla fanów komedii romantycznych, którzy szukają czegoś lekkiego i przyjemnego do obejrzenia. Jednakże, dla widzów oczekujących czegoś więcej od filmu, może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo