Konto Premium

Wilk z Wall Street cały film

Konto Premium

Wilk z Wall Street – biografia niesławnego rekinia Wall Street

Film „Wilk z Wall Street” to historia Jordana Belforta, jednego z najbardziej znanych rekinów finansowych w historii Wall Street. Jordan Belfort został zagrany przez Leonarda DiCaprio, a reżyserem filmu jest Martin Scorsese. Film opowiada o życiu Belforta, począwszy od czasów, kiedy zaczął pracować jako sprzedawca akcji, aż do momentu, gdy jego firma inwestycyjna Stratton Oakmont osiągnęła szczyt swojej potęgi i stała się jednym z największych oszustw finansowych w historii.

Cały film – „Wilk z Wall Street”

W filmie „Wilk z Wall Street” zobaczymy, jak Jordan Belfort zaczyna od sprzedawania akcji w małej firmie, a następnie tworzy swoją własną firmę inwestycyjną. Razem ze swoimi współpracownikami Belfort stosuje nielegalne metody, takie jak manipulacja cenami akcji, aby osiągnąć ogromne zyski. Jednocześnie prowadzą ekstrawagancki styl życia, który w końcu prowadzi do jego upadku.

W filmie pojawiają się także inne znane postacie, takie jak Donnie Azoff, grany przez Jonaah Hilla, oraz agent FBI, Patricka Denhama, grany przez Kyle’a Chandlera. Film zdobył uznanie krytyków i publiczności, przede wszystkim za wspaniałe role aktorskie i świetną reżyserię.

Jeśli interesuje Cię historia jednego z największych oszustów finansowych w historii Wall Street i chcesz zobaczyć, jak wyglądał jego szalony tryb życia, koniecznie obejrzyj „Wilk z Wall Street”. Cały film dostępny jest na różnych platformach streamingowych i na DVD.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo