Konto Premium

Wilk wikingów cały film

Konto Premium

Wilk wikingów – tajemniczy horror skandynawski

Fabuła

Wilk wikingów to skandynawski horror z 2022 roku, w reżyserii Kari Anne Moe. Film opowiada historię nastolatki, która staje się świadkiem makabrycznego morderstwa na imprezie w swoim nowym miasteczku. Po tym wydarzeniu dziewczyna zaczyna mieć niepokojące wizje i pragnienia.

Obsada i produkcja

W filmie Wilk wikingów występuje norweska aktorka i piosenkarka, Silje Breivik, w roli głównej. Film został wyprodukowany przez Filmkameratene oraz REinvent Studios, a jego reżyserem jest Kari Anne Moe.

Odbiór filmu

Wilk wikingów zadebiutował w 2022 roku i spotkał się z mieszana reakcją krytyków. Mimo to, film zdobył sporą popularność wśród widzów, którzy docenili jego atmosferę i tajemniczy klimat.

W jaki sposób obejrzeć cały film?

Wilk wikingów to film pełnometrażowy, który można obejrzeć na różnych platformach streamingowych. W celu obejrzenia całości filmu, warto skorzystać z legalnych źródeł, takich jak Netflix czy HBO GO. Wystarczy jedynie wykupić dostęp do danego serwisu, a następnie wyszukać film w katalogu i cieszyć się seansami.

Podsumowanie

Wilk wikingów to skandynawski horror, który wciąga widza w mroczny świat tajemnic i zjawisk paranormalnych. Choć film nie zdobył entuzjastycznych recenzji krytyków, to z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gatunku. Jeśli chcesz obejrzeć cały film, wystarczy wykupić dostęp do jednego z platform streamingowych, takich jak Netflix czy HBO GO.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo