Konto Premium

Wilk na 100% cały film

Konto Premium

Film “100% Wolf” został wyreżyserowany przez Alexa Stadermanna. Premiera filmu odbyła się 19 marca 2020 roku. Oryginalny tytuł filmu to “100% Wolf”. Film należy do gatunku animacji i komedii. Został wyprodukowany w Australii i Belgii. Scenariusz filmu został napisany przez Fina Edquista. Czas trwania filmu wynosi 96 minut.

Opis fabuły filmu “Wilk na 100%”

Freddy Lupin ma prawie trzynaście lat i jest dziedzicem znamienitego rodu wilkołaków. Tak, tak, wilkołaki żyją wśród nas! Za dnia wyglądają jak ludzie, ale nocami zmieniają się w wilki. Freddy właśnie w dniu swoich trzynastych urodzin po raz pierwszy ma przejść przemianę i stanąć na czele swojej watahy. Jego ojciec też był kiedyś wodzem, ale poległ w obronie słabszych.

Magiczna przemiana nie dokonuje się tak, jak to sobie Freddy wymarzył. Zamiast przybrać postać potężnego, budzącego respekt wilka, chłopak zmienia się w uroczego białego pudelka o różowej grzywce. W tej sytuacji, zamiast wodzem staje się pośmiewiskiem, a zaraz potem bezdomnym psem ściganym przez łowców bezpańskich zwierząt i pewnego szalonego mściciela.

Freddy wciąż ma jednak serce wilka i nie zamierza się poddać. Z pomocą swojej nowej przyjaciółki, suczki Batty i całej czworonożnej ulicznej ferajny, Freddy Lupin udowodni, że nawet mały biały pudelek może być stuprocentowym wilkiem, jeśli tylko ma odwagę, rozum i krąg zaufanych przyjaciół.

Obsada aktorska w filmie „Wilk na 100%”

Aktorzy:

  • Ilai Swindells jako Freddy
  • Jai Courtney jako Flasheart
  • Samara Weaving jako Batty
  • Magda Szubanski jako Pani Mutton
  • Rhys Darby jako Foxwell Cripp
  • Jane Lynch jako Dowdca
  • Akmal Saleh jako Hamish
  • Rupert Degas jako Raptus
  • Sarah Harper jako Twitchy

Gdzie obejrzeć cały film Wilk na 100% online

1. Canal + Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal + Premiery. Jest to płatny serwis VOD oferujący najnowsze premiery filmowe. Canal + Premiery jest dostępne dla abonentów telewizji satelitarnej Canal +.

2. Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to płatny serwis VOD należący do Grupy TVN, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Player+ umożliwia również oglądanie kanałów telewizyjnych na żywo.

3. Amazon: Film można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video. Jest to popularny serwis VOD należący do firmy Amazon, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Amazon Prime Video jest dostępny w wielu krajach na całym świecie i oferuje także oryginalne produkcje.

4. Play Now: Film można obejrzeć na platformie Play Now. Jest to płatny serwis VOD należący do operatora telekomunikacyjnego Play, oferujący różnorodne treści wideo, w tym filmy, seriale, programy telewizyjne i transmisje sportowe.

5. Polsat: Film można obejrzeć na platformie Polsat Box Go. Jest to płatny serwis VOD należący do Grupy Polsat, oferujący dostęp do filmów, seriali i programów telewizyjnych emitowanych przez stacje telewizyjne należące do grupy Polsat.

6. Cineman: Film można obejrzeć na platformie Cineman. Jest to płatny serwis VOD oferujący szeroki wybór filmów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Cineman stawia również na filmy niezależne i artystyczne.

7. Rakuten: Film można obejrzeć na platformie Rakuten TV. Jest to płatny serwis VOD oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Rakuten TV działa w wielu krajach na całym świecie i oferuje także możliwość zakupu lub wypożyczenia filmów.

Ciekawe informacje o „Wilk na 100%”

  • Jest to adaptacja powieści Jayne Lyons z 2009 roku o tym samym tytule.

Podsumowanie

Film “Wilk” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,6, na IMDb również 5,6, a na TMDb 6. To oznacza, że opinie widzów są podzielone.

Film należy do gatunku animacji i komedii, co sugeruje, że może być odpowiedni dla osób poszukujących lekkiego i zabawnego kina. Jeśli lubisz filmy animowane pełne humoru i niezobowiązującej rozrywki, to “Wilk” może być dla ciebie.

Jednakże, jeśli oczekujesz głębszej fabuły lub bardziej wyszukowanego humoru, ten film może cię rozczarować. Nie jest to film dla osób, które preferują bardziej ambitne produkcje lub oczekują czegoś więcej niż tylko rozrywki.

Podsumowując, “Wilk” może się spodobać fanom animacji i komedii, którzy szukają lekkiego i zabawnego kina. Jednakże, dla tych, którzy oczekują czegoś więcej niż tylko rozrywki, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo