Konto Premium

Więźniowie Ghostland cały film

Konto Premium

Więźniowie Ghostland: Horror i Akcja w reżyserii Siona Sono

Więźniowie Ghostland to film, który już odbył swoją premierę 1 lutego 2021 roku. Reżyserem tego niezwykłego dzieła jest Sion Sono, znany ze swojego unikalnego stylu i eksperymentalnego podejścia do tworzenia filmów.

Oryginalny tytuł filmu, “Prisoners of the Ghostland”, doskonale oddaje jego atmosferę. To połączenie horroru i akcji, które przenosi widza w mroczny świat pełen tajemniczych zjawisk i niebezpiecznych sytuacji.

Film został wyprodukowany we współpracy Japonii i Stanów Zjednoczonych, co gwarantuje interesujące połączenie różnych kultur i perspektyw. Scenariusz został napisany przez Aarona Hendry’ego i Rezę Sixo Safai, którzy stworzyli historię pełną napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Czas trwania filmu to 103 minuty, podczas których widzowie będą trzymani w napięciu i zaskakiwani kolejnymi wydarzeniami. “Więźniowie Ghostland” obiecuje być niezapomnianym doświadczeniem dla miłośników horroru i akcji.

Premiera tego filmu już się odbyła, ale warto go poszukać, aby doświadczyć niezwykłej podróży w mroczne zakamarki Ghostlandu.

Więźniowie Ghostland – opis fabuły

Hero (Nicolas Cage) to kryminalista z burzliwą przeszłością, który pewnego dnia staje przed szansą odkupienia win i odzyskania wolności. Misja, z którą przyjdzie mu się zmierzyć, nie będzie należała do najłatwiejszych. Chodzi o zaginięcie Bernice, córki bezwzględnego gubernatora, który słynie z brutalnych metod i despotyzmu.

Aby ją odnaleźć, bohater będzie musiał zapuścić się w głąb tajemniczej krainy i złamać klątwę, która ciąży nad mistycznym Ghostland. Śmiertelne niebezpieczeństwo czyha tu na każdym kroku. Co więcej, Hero zostaje uwięziony w skafandrze, który w razie jego samowoli lub niepowodzenia misji ulegnie samozniszczeniu. Wystarczy jeden niewłaściwy krok…

Obsada aktorska w filmie „Więźniowie Ghostland”

Aktorzy:

 • Nicolas Cage jako Hero
 • Sofia Boutella jako Bernice
 • Nick Cassavetes jako Psychol
 • Bill Moseley jako Gubernator
 • Grace Santos jako Angel
 • Jai West jako Jai
 • Takato Yonemoto jako Aktor
 • Tak Sakaguchi jako Yasujiro
 • Young Dais jako Ratman

Ciekawe informacje o „Więźniowie Ghostland”

 • Nicolas Cage poznał swoją piątą żonę podczas kręcenia filmu.
 • Film został opóźniony o rok, ponieważ reżyser Sion Sono miał zawał serca.
 • Sion Sono nazwał Nicolasa Cage’a “najłatwiejszą osobą, z którą kiedykolwiek pracował, przywrócił mnie do życia”.
 • Nicolas Cage przeniósł film z Meksyku do Japonii po tym, jak Sion Sono doznał zawału serca.
 • Sion Sono nazwał film “Dzikość serca” (1990) swoim ulubionym filmem Nicolasa Cage’a i inspiracją dla swojej twórczości.

Podsumowanie

Film “Więźniowie Ghostland” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 3,8, na IMDb 4,2, a na TMDb 5,2. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten jest kontrowersyjny i nie każdemu przypadnie do gustu.

Jako horror i akcja, “Więźniowie Ghostland” może przyciągnąć fanów tych gatunków, którzy lubią mocne wrażenia i nie boją się przerażających scen. Film może również zainteresować osoby poszukujące czegoś nietypowego i oryginalnego w kinie.

Jednak dla tych, którzy nie lubią filmów strasznych lub nie są zainteresowani akcją, “Więźniowie Ghostland” może okazać się zbyt intensywny i przerażający. Osoby o słabszych nerwach mogą mieć trudności z obejrzeniem tego filmu ze względu na jego potencjalnie drastyczne sceny.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem horrorów i akcji oraz szukasz czegoś nietypowego i oryginalnego, “Więźniowie Ghostland” może być dla Ciebie. Jednak jeśli nie lubisz filmów strasznych lub nie interesuje Cię akcja, ten film może Cię nie zainteresować.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo