Konto Premium

Wierzę w Ciebie cały film

Konto Premium

Wierzę w Ciebie – Opis fabuły

Jeremy Camp, wielka gwiazda chrześcijańskiej muzyki, cieszy się ogromnym sukcesem. Jego płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy, a koncerty przyciągają tłumy fanów na stadiony. Jednak największym źródłem jego szczęścia jest miłość do cudownej Melissy, która jest odwzajemniona.

Ich życie wydaje się być idealne, aż do momentu, gdy na zakochanych spada dramatyczna wiadomość. Melissa zostaje ciężko chora, a szanse na przeżycie są bardzo niewielkie. Mimo starań najlepszych lekarzy, terapia nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

Jeremy i Melissa postanawiają jednak nie poddawać się i walczyć. Siłę do walki daje im ich wiara. Wierzą, że miłość i moc modlitwy mogą pokonać śmierć. Mimo cierpienia, jakie przynosi im los, zakochani odnajdują sens w tym trudnym doświadczeniu.

Film “Wierzę w Ciebie” to poruszająca opowieść o sile wiary, nadziei i miłości. Pokazuje, że nigdy nie jesteśmy zdani tylko na siebie i że nawet w najtrudniejszych chwilach można znaleźć siłę do walki. Jeremy i Melissa stają przed trudnym wyborem – czy będą w stanie zaakceptować los, czy też będą walczyć o swoje szczęście i miłość.

Obsada aktorska w filmie „Wierzę w Ciebie”

Aktorzy:

 • K.J. Apa jako Jeremy
 • Britt Robertson jako Melissa
 • Melissa Roxburgh jako Heather Henning
 • Nathan Parsons jako Jean-Luc La Joie
 • Shania Twain jako Teri
 • Gary Sinise jako Tom Camp
 • Abigail Cowen jako Adrienne
 • Nicolas Bechtel jako Młody Jeremy
 • Tanya Christiansen jako Jannette

Gdzie obejrzeć cały film Wierzę w Ciebie online

1. Canal + Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal + Premiery. Jest to serwis VOD oferujący najnowsze premiery filmowe, seriale oraz programy telewizyjne. Canal + Premiery jest dostępny dla abonentów platformy Canal +.

2. Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to popularny polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych oraz transmisji sportowych. Player+ umożliwia oglądanie treści zarówno w trybie płatnym, jak i bezpłatnym.

3. Cineman: Film można obejrzeć na platformie Cineman. Jest to serwis VOD specjalizujący się w filmach niezależnych, artystycznych oraz klasycznych. Cineman oferuje unikalną kolekcję filmów z różnych epok i gatunków, które są dostępne dla subskrybentów serwisu.

4. Katoflix: Film można obejrzeć na platformie Katoflix. Jest to regionalny serwis VOD skierowany głównie do mieszkańców Śląska i okolic. Katoflix oferuje filmy, seriale oraz programy telewizyjne związane z kulturą i tradycją tego regionu.

5. Rakuten: Film można obejrzeć na platformie Rakuten TV. Jest to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali z różnych krajów i gatunków. Rakuten TV umożliwia zarówno wypożyczenie, jak i zakup filmów, a także posiada sekcję darmowych treści.

Ciekawe informacje o „Wierzę w Ciebie”

 • Podczas napisów końcowych prawdziwy Jeremy Camp śpiewa razem z MercyMe w ich piosence “Almost Home”. Wokalista MercyMe, Bart Millard, pełnił funkcję producenta wykonawczego w tym filmie, a także był tematem poprzedniego filmu braci Erwin “I Can Only Imagine” (2018).
 • Epilog: “‘I Still Believe’ i ‘Walk By Faith’ stały się przebojami na pierwszym albumie Jeremy’ego Campa, ‘Stay’. W swojej nagradzanej karierze sprzedał ponad 5 milionów albumów. Jeremy i Adrienne pobrali się w 2003 roku. Mają teraz troje dzieci. Razem opowiedzieli historię Melissy milionom ludzi na całym świecie.”
 • K.J. Apa i Britt Robertson wcześniej zagrali parę w filmie Był sobie pies (2017).
 • Epilog: “‘I Still Believe’ i ‘Walk By Faith’ stały się przebojami na pierwszym albumie Jeremy’ego Campa, ‘Stay’. W swojej nagradzanej karierze sprzedał ponad 5 milionów albumów. Jeremy i Adrienne pobrali się w 2003 roku. Mają teraz troje dzieci. Razem opowiedzieli historię Melissy milionom ludzi na całym świecie.”
 • KJ Apa polecił Britt Robertson do roli i skontaktował się z nią za pomocą wiadomości tekstowej.

Podsumowanie

Film “Wierzę w Ciebie” otrzymał różne oceny na popularnych stronach filmowych. Na Filmwebie otrzymał ocenę 6,5, na IMDb również 6,5, a na TMDb najwyższą ocenę – 7,6.

Opinie na temat tego filmu są zróżnicowane, co sugeruje, że może on przypaść do gustu różnym grupom widzów. Z uwagi na gatunek dramatu i muzyki, można przypuszczać, że film ten może zainteresować osoby lubiące emocjonalne historie oraz piękne melodie.

Dla fanów dramatów, “Wierzę w Ciebie” może być interesującym doświadczeniem, które porusza ważne tematy i skłania do refleksji. Muzyka w filmie może również przyciągnąć uwagę miłośników muzycznych produkcji.

Jednakże, dla osób oczekujących dynamicznej akcji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji, ten film może okazać się zbyt powolny i nudny. Ponadto, jeśli ktoś nie jest fanem dramatów lub nie przepada za muzyką w filmach, to “Wierzę w Ciebie” może nie spełnić ich oczekiwań.

Podsumowując, “Wierzę w Ciebie” to film, który może przypaść do gustu osobom lubiącym dramaty i muzykę. Jednakże, dla tych, którzy oczekują czegoś innego, może nie być to najlepszy wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo