Konto Premium

Wędrująca Ziemia 2 cały film

Konto Premium

Wędrująca Ziemia 2 – nowa odsłona kultowego filmu science-fiction

Wędrująca Ziemia 2 to najnowsza część filmu science-fiction, która już wkrótce zagości na kinowych ekranach. Film jest kontynuacją kultowego obrazu z 2019 roku, który zyskał uznanie krytyków i widzów na całym świecie. W nowej części akcja rozgrywa się po latach od wydarzeń z pierwszej części. Ludzie wciąż przemierzają kosmos w poszukiwaniu nowych planet, na których będą mogli osiedlić się na stałe.

Fabuła filmu

Ludzie zbudowali ogromne silniki na powierzchni ziemi, aby znaleźć nowy dom. Ale droga do wszechświata jest niebezpieczna. Wędrująca Ziemia 2 przedstawia historię młodych ludzi, którzy muszą zrobić krok do przodu, aby rozpocząć wyścig z czasem na życie i śmierć. Ich celem jest ocalenie planety i przyszłości ludzkości.

W rolach głównych występują Jing Wu, Chuxiao Qu, Guangjie Li i Man-Tat Ng. Reżyserem filmu jest Frant Gwo, który odpowiadał także za pierwszą część. Film zyskał pozytywne recenzje krytyków i zachwycił widzów na całym świecie.

Premiera filmu

Wędrująca Ziemia 2 swoją premierę będzie miała 22 stycznia 2023 roku. Produkcja jest hołdem dla klasyki kina science-fiction, ale równocześnie jest w pełni nowoczesna i zaskakująca. Film z pewnością zadowoli fanów gatunku, którzy czekali na kontynuację historii.

Cały film Wędrująca Ziemia 2

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Wędrująca Ziemia 2, musisz udać się do kina lub skorzystać z platformy streamingowej. W internecie dostępne są jedynie oficjalne zwiastuny i fragmenty filmu, jednak pełna wersja będzie dostępna po premierze. Warto zaznaczyć, że legalne źródła udostępniające filmy w internecie są najlepszym rozwiązaniem dla widzów, którzy chcą zobaczyć film bez naruszania praw autorskich.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo