Konto Premium

W sieci cały film

Konto Premium

W sieci – kontrowersyjny eksperyment odkrywający rozmiary pedofilii

Fabuła filmu “W sieci” opowiada o kontrowersyjnym eksperymencie przeprowadzonym przez duet reżyserski, który ma na celu uświadomienie społeczeństwu rozmiarów pedofilii. W ramach tego eksperymentu, trzy aktorki, które mają ukończone 18 lat, ale wyglądają dużo młodziej, zostają wybrane podczas castingu. Następnie zostają one ucharakteryzowane na dwunastolatki i umieszczone w trzech realistycznie wyglądających dziewczęcych pokojach w studio filmowym.

Po zalogowaniu się do różnych mediów społecznościowych, bohaterki zaczynają otrzymywać propozycje od pedofilów. Przez okres 10 dni eksperymentu, dziewczyny otrzymują aż 2500 niewybrednych ofert, prób szantażu oraz zaproszeń na spotkania w realnym świecie. Wszystko to jest dokumentowane przez kamerzystów i rejestrowane na taśmie.

Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestniczek eksperymentu, dziewczyny są otoczone opieką psychologa i prawnika. Jednak eksperyment wkrótce wychodzi poza granice studia, gdy prowadzący decydują się na przyjęcie 21 zaproszeń na spotkania i skonfrontowanie się z pedofilami w realnym świecie.

Film “W sieci” jest druzgocącym zapisem tego eksperymentu, który ma na celu uświadomienie społeczeństwu o rozmiarach i niebezpieczeństwach pedofilii. Przez pokazanie prawdziwych reakcji i zachowań pedofilów, twórcy filmu starają się zwrócić uwagę na ten problem społeczny i podkreślić potrzebę walki z tym przestępstwem.

Obsada aktorska w filmie „W sieci”

Aktorzy:

  • Tereza Tězká jako Michaela Soukupová
  • Anežka Pithartová jako Týna Junová
  • Sabina Dlouhá jako Nikola Komárková

Gdzie obejrzeć cały film W sieci online

Film można obejrzeć na platformie VOD Canal+. Canal+ to francuski kanał telewizyjny, który oferuje również usługę streamingową. Jest to jeden z najbardziej popularnych serwisów VOD we Francji. Canal+ oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów sportowych i innych treści rozrywkowych. Serwis ten jest znany z wysokiej jakości produkcji oraz ekskluzywnych treści dostępnych tylko dla abonentów. Canal+ oferuje również opcję oglądania na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony czy tablety.

Ciekawe informacje o „W sieci”

  • Caught in the Net ma trzy oficjalne wersje. Jest szeroko znana oryginalna wersja dla widzów powyżej 15 lat (100 minut), wersja dla szkół dla widzów powyżej 12 lat (63 minuty) oraz wersja nieocenzurowana dla widzów powyżej 18 lat (brak różnicy czasowej między oryginalną wersją, tylko niewyblurowane nagie sceny).
  • Pierwszy dokument, który zdobył pierwsze miejsce na rocznej liście najbardziej dochodowych filmów w Czechach.

Podsumowanie

Film “W sieci” otrzymał różne oceny na popularnych stronach filmowych. Na Filmwebie uzyskał ocenę 7,3, natomiast na TMDb – 7,9. Jest to film dokumentalny, który może przypaść do gustu osobom zainteresowanym tematyką społeczną i technologiczną. Przedstawia on pewne aspekty współczesnego świata, jednak nie jest to film dla wszystkich. Osoby oczekujące akcji i dynamicznej fabuły mogą być rozczarowane, ponieważ “W sieci” skupia się na przedstawieniu rzeczywistości w sposób bardziej refleksyjny i analizujący. Dla fanów dokumentów oraz tych, którzy lubią zgłębiać tematy społeczne i technologiczne, ten film może być interesującym doświadczeniem. Jednak dla osób preferujących lekkie i rozrywkowe kino, “W sieci” może okazać się zbyt poważnym i intelektualnym wyborem.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo