Konto Premium

W królewskim stylu cały film

Konto Premium

W królewskim stylu: komedia romantyczna, która podbiła serca widzów

Premiera filmu “W królewskim stylu” już za nami, jednak jego magia wciąż trwa. Reżyserem tego wyjątkowego obrazu jest Rick Jacobson, który z wielką precyzją i wyczuciem poprowadził fabułę. Film został po raz pierwszy zaprezentowany publiczności 20 stycznia 2022 roku, zdobywając uznanie zarówno krytyków, jak i widzów.

“W królewskim stylu”, znany również pod oryginalnym tytułem “The Royal Treatment”, to komedia romantyczna, która doskonale balansuje między humorem a wzruszeniem. Produkcja powstała w Stanach Zjednoczonych i przyciąga uwagę nie tylko swoją fabułą, ale także świetnie dobraną obsadą.

Scenariusz filmu został stworzony przez Holly Hester, która wprowadziła do historii bohaterów mnóstwo zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. “W królewskim stylu” to prawdziwa uczta dla widza, trwająca 96 minut, podczas której można się zarówno roześmiać do łez, jak i wzruszyć do głębi.

Jeśli szukasz doskonałej rozrywki, która pozwoli Ci na chwilę oderwać się od rzeczywistości i przenieść do magicznego świata filmu, “W królewskim stylu” jest idealnym wyborem. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem komedii romantycznych, czy po prostu chcesz spędzić miło czas w kinie, ten film z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

W królewskim stylu

Isabella ma własny salon fryzjerski i nie boi się mówić tego, co myśli. Z kolei książę Thomas ma własny kraj i wkrótce się żeni – bardziej z rozsądku niż z miłości. Kiedy Izzy zostaje zaangażowana do wykonania stylizacji na królewski ślub, nasza bohaterka i czarujący książę odkrywają, że aby odzyskać kontrolę nad własnym przeznaczeniem, muszą podążać za sercem.

Fabuła filmu “W królewskim stylu” skupia się na dwóch głównych bohaterach – Isabelli, właścicielce salonu fryzjerskiego, oraz księciu Thomasie, który jest w trakcie planowania swojego ślubu. Isabella jest pewna siebie i odważna, zawsze mówiąca to, co myśli. Książę Thomas natomiast jest zobowiązany do zawarcia małżeństwa ze względów politycznych, a nie z miłości.

Kiedy Isabella zostaje poproszona o wykonanie stylizacji na królewski ślub, jej drogi krzyżują się z księciem Thomasem. Początkowo nie są do siebie przekonani – Isabella uważa go za snobistycznego i pozbawionego prawdziwych uczuć, a książę traktuje ją jako zwykłą fryzjerkę. Jednak w miarę jak spędzają więcej czasu razem, zaczynają odkrywać, że mają wiele wspólnego.

Podczas przygotowań do ślubu, Isabella i książę Thomas odkrywają, że ich życia są skomplikowane i ograniczone przez oczekiwania społeczne. Isabella marzy o własnym sukcesie i niezależności, podczas gdy książę Thomas czuje się uwięziony w swojej roli i pragnie miłości prawdziwej.

W miarę jak zbliża się dzień ślubu, Isabella i książę Thomas zaczynają zdawać sobie sprawę, że aby odzyskać kontrolę nad własnym przeznaczeniem, muszą podążać za sercem. Isabella decyduje się na odważny krok i wyznaje swoje uczucia księciu Thomasowi. Ten również uświadamia sobie, że nie może poślubić kogoś, kogo nie kocha.

W finale filmu “W królewskim stylu” Isabella i książę Thomas stawiają na miłość i odwagę. Porzucają konwenanse społeczne i postanawiają być razem, pomimo przeciwności losu. Ich historia pokazuje, że czasami trzeba zaryzykować i podążać za własnymi pragnieniami, aby znaleźć prawdziwe szczęście.

Obsada aktorska w filmie „W królewskim stylu”

Aktorzy:

 • Laura Marano jako Isabella
 • Mena Massoud jako Książę Thomas
 • Jen Van Epps jako Jane
 • Chelsie Preston Crayford jako Destiny
 • Jacque Drew jako Ruth LaMott
 • Matthew E. Morgan jako Buddy LaMott
 • Cameron Rhodes jako Walter
 • Jay Simon jako Doug
 • Amanda Billing jako Valentina Conti

Gdzie obejrzeć cały film W królewskim stylu online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „W królewskim stylu”

 • Z powodu kręcenia w Nowej Zelandii, film ten ma kilku aktorów, którzy wystąpili również w Power Rangers. James Gaylyn zagrał pułkownika Masona Trumana w Power Rangers R.P.M. (2009) oraz ojca Shelby w Power Rangers Dino Charge (2015) i podkładał głos generała Peluso w Power Rangers Megaforce (2013) oraz inne role; Jay Simon podkładał głos Gorroxa i Versixa w Power Rangers Ninja Steel (2017), Huntera w Power Rangers Dino Charge (2015) oraz Bluefura w Power Rangers Megaforce (2013); Cameron Rhodes podkładał głos Burnertrona w Power Rangers Beast Morphers (2019), Headridge’a w Power Rangers Megaforce (2013) oraz profesora Coga w Power Rangers Samurai (2011); Jacque Drew podkładała głos Madame Odius w Power Rangers Ninja Steel (2017) oraz Nightmare w Power Rangers Dino Charge (2015); a Teuila Blakely zagrała komandora Shawa w Power Rangers Beast Morphers (2019) i podkładała głos Spyclopsa w Power Rangers Ninja Steel (2017).
 • Debiut Mena Massouda na Netflixie i pierwszy film od Aladyna(2019).
 • Drugi film na Netflixie Laury Maccino.

Podsumowanie

Film “W królewskim stylu” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,1, na IMDb 5,2, a na TMDb 6,7. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten jest dość kontrowersyjny i nie każdemu przypadnie do gustu.

Jednakże, biorąc pod uwagę gatunek filmu – komedię romantyczną – można przypuszczać, że “W królewskim stylu” może przyciągnąć uwagę osób lubiących lekkie i zabawne historie miłosne. Film ten może być odpowiedni dla tych, którzy cenią sobie humor i romantyczne wątki w kinie.

Z drugiej strony, osoby oczekujące głębszych treści i bardziej skomplikowanych fabuł mogą być rozczarowane tym filmem. Jeśli ktoś preferuje kino akcji lub dramatyczne produkcje, to “W królewskim stylu” może nie spełnić ich oczekiwań.

Podsumowując, jeśli szukasz lekkiego i zabawnego filmu romantycznego, “W królewskim stylu” może być dla ciebie. Jednak jeśli oczekujesz czegoś bardziej ambitnego lub nie przepadasz za komediami romantycznymi, ten film może cię nie zainteresować.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo