Konto Premium

W jak morderstwo cały film

Konto Premium

W jak morderstwo – Trzymający w napięciu kryminał i błyskotliwa komedia

Trzymający w napięciu kryminał spod znaku Agaty Christie i błyskotliwa komedia w jednym. “W jak morderstwo” to świetne kino rozrywkowe z plejadą polskich gwiazd.

Spokojną Podkową Leśną wstrząsa morderstwo. Ciało młodej kobiety zostaje znalezione przez Magdę (Anna Smołowik), gospodynię domową i nałogową czytelniczkę kryminałów. Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek Sikora (Paweł Domagała), jednak brakuje mu zmysłu rasowego detektywa, który posiada Magda.

Kiedy okazuje się, że ofiara nosiła wisiorek w kształcie litery “W”, który należał do dawno zaginionej przyjaciółki Magdy, kobieta postanawia rozwiązać tę sprawę na własną rękę. To oznacza nieustanne wtrącanie się w pracę nieporadnego komisarza.

Podejrzanych jest mnóstwo, a poszlak jest niewiele. Tropy prowadzą do najbardziej szanowanych mieszkańców Podkowy, a nawet szejka Kataru… Czy Magdzie i Sikorze uda się dojść do prawdy i rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa?

Obsada aktorska w filmie „W jak morderstwo”

Aktorzy:

  • Anna Smołowik jako Magda Borowska
  • Paweł Domagała jako Komisarz Jacek Sikora
  • Piotr Adamczyk jako Robert Mazur
  • Rafał Krlikowski jako Bruno Szeliga
  • Dorota Segda jako Barbara Szeliga
  • Szymon Bobrowski jako Jarosław Czerwiński
  • Przemysław Stippa jako Tomasz Borowski
  • Jacek Knap jako Doktor Walczak
  • Olga Sarzyńska jako Elka

Gdzie obejrzeć cały film W jak morderstwo online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „W jak morderstwo”

  • Niektóre tła muzyczne brzmią jak z filmów Hitchcocka.

Podsumowanie

Film “W jak morderstwo” otrzymał różne oceny na popularnych platformach filmowych. Na Filmwebie został oceniony na 5,0, na IMDb na 5,4, a na TMDb na 6,3.

Opinie na temat tego filmu są podzielone. Dla osób, które lubią kryminalne historie i zagadki, może to być interesujący wybór. Film może przyciągnąć widzów, którzy cenią sobie napięcie i tajemniczość w fabule. Jednak dla tych, którzy oczekują czegoś bardziej innowacyjnego i zaskakującego, “W jak morderstwo” może okazać się rozczarowaniem.

Oceny sugerują, że film ma pewne wady, które mogą nie przypaść do gustu wszystkim widzom. Dlatego osoby oczekujące doskonałej jakości produkcji mogą być nieco zawiedzione. Jednak dla fanów gatunku kryminalnego, którzy cenią sobie prostą rozrywkę i niezobowiązujące seanse filmowe, “W jak morderstwo” może być godnym uwagi wyborem.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem kryminalnych historii i lubisz zagadki, warto dać szansę filmowi “W jak morderstwo”. Jednak jeśli oczekujesz czegoś innowacyjnego i zaskakującego, ten film może Cię nie zainteresować.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo