Konto Premium

W głowie się nie mieści cały film

Konto Premium

W głowie się nie mieści (Inside Out) – cały film online

W głowie się nie mieści (Inside Out) to animowany film z 2015 roku, wyprodukowany przez Walt Disney Pictures i Pixar. Film opowiada historię 11-letniej Riley, a dokładniej o jej emocjach, które sterują jej codziennym zachowaniem. Teraz można zobaczyć cały film online, aby przekonać się, jakie emocje kryją się w naszej głowie.

Fabuła filmu

W Centrum Dowodzenia, które znajduje się w głowie Riley, pracują pięć emocji: Radość (Amy Poehler), Smutek (Phyllis Smith), Gniew (Lewis Black), Strach (Bill Hader) i Odraza (Mindy Kaling). Te pięć postaci kieruje życiem 11-letniej dziewczynki, wpływając na każde jej zachowanie i decyzję.

Gdy Riley przeprowadza się z rodzicami do nowego miasta, emocje w jej głowie zaczynają się mieszać, a to prowadzi do zamieszania w Centrum Dowodzenia. Radość i Smutek trafiają do najdalszych zakątków mózgu, zostawiając Gniew, Strach i Odrzucenie same w Centrum Dowodzenia.

Zwiedzeni, wyjątkowo zabawni i pełni przygód, Radość i Smutek muszą odnaleźć drogę z powrotem do Centrum Dowodzenia przed Gniewem, Strachem i Odrzuceniem, aby przywrócić równowagę emocjonalną w życiu Riley.

Obsada

W obsadzie filmu znaleźli się m.in.: Amy Poehler, Phyllis Smith, Lewis Black, Bill Hader, Mindy Kaling i Richard Kind.

Rekomendacja

W głowie się nie mieści to piękny i wzruszający film, który zabiera widza w podróż do środka ludzkiego mózgu. Wprowadza on nas w emocjonalny świat, w którym każda emocja ma swoje miejsce i rolę do odegrania. Film może być szczególnie interesujący dla rodziców, którzy chcą zrozumieć lepiej, jak działają emocje u ich dzieci.

Podsumowanie

W głowie się nie mieści (Inside Out) to film, który łączy w sobie wyjątkową animację z poruszającą i mądrą opowieścią. Historia opowiedziana w filmie pokazuje, że każda emocja jest ważna i ma swoje miejsce. Teraz można zobaczyć cały film online i poddać się temu emocjonalnemu doświadczeniu, które zapewne pozostanie w pamięci na długi czas.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo