Konto Premium

W głębiny: Morderstwo na łodzi podwodnej cały film

Konto Premium

W głębiny: Morderstwo na łodzi podwodnej

Po zniknięciu dziennikarki Kim Wall, która wsiadła na pokład podwodnej łodzi wynalazcy Petera Madsena, jego zmieniająca się historia dotycząca jej losu ukrywa przerażającą prawdę.

Film “W głębiny: Morderstwo na łodzi podwodnej” opowiada historię tajemniczego zniknięcia Kim Wall, która jako dziennikarka postanawia przeprowadzić wywiad z ekscentrycznym wynalazcą Peterem Madsenem. Mężczyzna zaprasza ją na swoją własną podwodną łódź, aby pokazać jej swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne.

Jednak po pewnym czasie kontakt z Kim zostaje utracony, a Peter Madsen zaczyna zmieniać swoją wersję wydarzeń. Początkowo twierdzi, że dziennikarka opuściła łódź przedwcześnie, ale w miarę postępującego śledztwa jego opowieść staje się coraz bardziej sprzeczna i nieprawdopodobna.

W miarę jak dochodzenie nabiera tempa, odkrywane są coraz to nowe dowody wskazujące na to, że Peter Madsen ma coś do ukrycia. Okazuje się, że pod powierzchnią jego wynalazku kryje się mroczna tajemnica, która może wyjaśnić zniknięcie Kim Wall.

Fabuła filmu skupia się na śledztwie prowadzonym przez detektywów, którzy starają się odkryć prawdę o losie Kim Wall. W miarę jak dochodzą do coraz to nowych informacji, odkrywają przerażającą prawdę o tym, co tak naprawdę wydarzyło się na podwodnej łodzi Petera Madsena.

“W głębiny: Morderstwo na łodzi podwodnej” to film pełen napięcia i tajemniczości, który wciąga widza w świat mrocznych sekretów i niebezpieczeństwa ukrytych pod powierzchnią oceanu.

Obsada aktorska w filmie „W głębiny: Morderstwo na łodzi podwodnej”

Aktorzy

  • Alex Wiseman jako John Knox

Gdzie obejrzeć cały film W głębiny: Morderstwo na łodzi podwodnej online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie, oferująca szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do całej biblioteki treści. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych seriali i filmów, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Platforma oferuje również funkcje personalizacji, rekomendacji i możliwość oglądania treści offline.

Ciekawe informacje o „W głębiny: Morderstwo na łodzi podwodnej”

  • Początkowo zapowiedziano, że premiera filmu odbędzie się na Netflix w maju 2020 roku. Jednak po premierze kinowej na Sundance Film Festival dwóch bohaterów filmu oraz główny operator filmu, Cam Matheson, protestowali przeciwko filmowi w prasie, oskarżając reżyserkę Emmę Sullivan oraz producentki Mette Heide i Roslyn Walker o zaniedbanie zgody i traumatyzowanie bohaterów. Netflix usunął wszelkie odniesienia do filmu ze swoich usług 16 marca.
  • W dniu premiery filmu na Sundance Film Festival główny operator filmu, Cam Matheson, publicznie się od niego dystansował, zamieszczając na swojej stronie internetowej następujące oświadczenie: “W żadnym wypadku nie popieram publicznej projekcji filmu ‘Into the Deep’ w obecnej formie, mającej premierę dzisiaj na Sundance Film Festival. Z wyjątkiem Petera Madsena, bohaterowie tego dokumentu mają moje pełne wsparcie i współczucie”.
  • Film wywołał kontrowersje w swojej ojczyźnie ze względu na szybko zmieniający się krajobraz, z jakim musieli zmierzyć się twórcy i producenci w trakcie procesu sądowego o morderstwo – co wywołało zarówno krytykę, jak i pochwały dla reżyserki Emmy Sullivan.

Podsumowanie

Film “W głębiny: Morderstwo na łodzi podwodnej” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,8, na IMDb 6,5, a na TMDb 6,4.

Opierając się na tych ocenach, można stwierdzić, że film ten może przypaść do gustu osobom zainteresowanym tematyką dokumentalną oraz historią kryminalną. Osoby lubiące zagadki i tajemnice mogą być zainteresowane tym filmem.

Jednakże, dla osób oczekujących dynamicznej akcji i wciągającej fabuły, film ten może okazać się nieco rozczarowujący. Ponadto, jeśli ktoś nie jest zainteresowany historią morderstw lub nie przepada za dokumentalnymi produkcjami, to ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Podsumowując, “W głębiny: Morderstwo na łodzi podwodnej” jest filmem, który może przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych dokumentalnymi historiami kryminalnymi i zagadkami. Jednakże, dla osób oczekujących czegoś bardziej dynamicznego lub niezainteresowanych tematyką morderstw, może nie być to odpowiedni wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

65
65
czysciec
Czyściec
cala-prawda
Cała prawda
sekretna-milosc
Sekretna miłość

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo