Konto Premium

W co grają ludzie cały film

Konto Premium

W co grają ludzie

Grupa dobrych przyjaciół postanawia zorganizować przyjęcie niespodziankę z okazji zbliżających się urodzin Mitzi. Pełen nostalgii weekend spędzony w idyllicznie położonym domu ma przypomnieć bohaterom czasy, kiedy byli nastolatkami. Czy coś może pójść nie tak? Z pewnością, zwłaszcza, że jubilatka nie wydaje się zachwycona pomysłem grupy. Skołowana kobieta liczyła raczej na spokojny weekend, a na to najwyraźniej się nie zanosi. Napięcie wzrasta z chwilą, gdy jej najlepsza przyjaciółka Veronika pojawia się ze swoim nowym chłopakiem Mikaelem. Znajome otoczenie i dawne rytuały sprawiają, że bohaterowie zapominają na chwilę o dorosłości. Wspólnie spędzony czas zmusi ich jednak do ponownej oceny przeszłości i teraźniejszości.

Obsada aktorska w filmie „W co grają ludzie”

Aktorzy:

  • Eero Milonoff jako Härde
  • Emmi Parviainen jako Mitzi
  • Laura Birn jako Veronika
  • Christian Hillborg jako Mikael
  • Iida-Maria Heinonen jako Natali
  • Paavo Kinnunen jako Janne
  • Paula Vesala jako Ulla
  • Samuli Niittymäki jako Juhana
  • Nono Alakari jako Pilot

Gdzie obejrzeć cały film W co grają ludzie online

HBO Max: HBO Max to platforma streamingowa, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Jest dostępna w Stanach Zjednoczonych i oferuje oryginalne treści HBO, a także wiele innych popularnych produkcji. Serwis oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz możliwość oglądania treści offline.

Canal + Premiery: Canal + Premiery to usługa VOD oferowana przez Canal +, popularnego francuskiego nadawcę telewizyjnego. Serwis umożliwia oglądanie najnowszych filmów i seriali, zarówno francuskich, jak i zagranicznych. Canal + Premiery oferuje również dostęp do kanałów telewizyjnych Canal +.

Play Now: Play Now to platforma VOD oferowana przez polskiego operatora telekomunikacyjnego Play. Serwis umożliwia oglądanie filmów, seriali, programów telewizyjnych i innych treści w dowolnym miejscu i czasie. Play Now oferuje również opcję pobierania treści offline.

Nowe Horyzonty VOD: Nowe Horyzonty VOD to platforma streamingowa związana z festiwalem filmowym Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Serwis skupia się na niezależnych, artystycznych i eksperymentalnych produkcjach filmowych. Oferuje szeroki wybór filmów z różnych gatunków i krajów.

Kino pod Baranami: Kino pod Baranami to jedno z najstarszych kin studyjnych w Polsce, mieszczące się w Krakowie. Oprócz tradycyjnej projekcji filmowej, kino oferuje również usługę VOD, która umożliwia oglądanie wybranych filmów online. Kino pod Baranami jest znane z promowania kina niezależnego i artystycznego.

Moje Ekino: Moje Ekino to polska platforma VOD, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Serwis umożliwia oglądanie treści w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Moje Ekino oferuje również opcję pobierania treści offline oraz personalizowane rekomendacje filmów i seriali.

Ciekawe informacje o „W co grają ludzie”

  • Bezpośrednie tłumaczenie na język polski brzmiałoby “Gry Firmowe” – czyli *jak w przypadku ludzi (nie biznesu) – więc możliwe, że raczej “Gry Grupowe” – tak aby oryginalne fińskie tytułowanie było bardziej odpowiednie dla tego, co dzieje się w tej historii: podany angielski tytuł (“Gry Ludzi”) jest mylący, sugeruje celowe podstępki, podstęp, nawet złośliwość; niekoniecznie pasujące do tej historii / fabuły.

Podsumowanie

Film “W co grają ludzie” otrzymał różne oceny od użytkowników. Na stronie Filmweb uzyskał ocenę 6,3, natomiast na TMDb tylko 5,1. Jest to komedia, która może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie innym. Osoby lubiące lekkie, zabawne produkcje mogą znaleźć w tym filmie coś dla siebie. Jednakże dla tych, którzy preferują bardziej poważne i głębokie historie, “W co grają ludzie” może okazać się rozczarowaniem. Ostatecznie, ocena filmu zależy od indywidualnych preferencji widza.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo