Konto Premium

Voyagers cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Voyagers” – podróż w nieznane

Neil Burger, utalentowany reżyser, zaprasza widzów do niezwykłej podróży w czasie i przestrzeni. Jego najnowsze dzieło, film “Voyagers”, już zdobyło uznanie krytyków i publiczności na całym świecie. Premiera tego emocjonującego thrillera odbyła się 8 lipca 2021 roku, jednak jego wpływ na widzów będzie trwał wiecznie.

“Voyagers” to produkcja, która powstała we współpracy między USA, Czechami i Rumunią. Film opowiada historię grupy młodych ludzi, którzy wyruszają w daleką podróż kosmiczną, mając za zadanie odkryć nowe światy i znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości ludzkości. Ich misja wydaje się być prosta, ale szybko okazuje się, że podróż w nieznane może być pełna niebezpieczeństw i tajemnic.

Reżyser Neil Burger, znany z takich filmów jak “Limitless” czy “The Illusionist”, ponownie udowadnia swoje mistrzostwo w tworzeniu napięcia i trzymających w napięciu historii. To właśnie on jest autorem scenariusza “Voyagers”, który skrupulatnie buduje atmosferę filmu i prowadzi widza przez labirynt emocji.

Film trwa 108 minut, podczas których widzowie będą śledzić losy bohaterów, ich zmaganie się z własnymi lękami i odkrywanie nieznanych światów. “Voyagers” to thriller, który wciąga od pierwszych minut i nie pozwala oderwać się od ekranu.

Premiera filmu “Voyagers” już za nami, ale jego wpływ na widzów będzie trwał wiecznie. To historia, która porusza najgłębsze emocje i stawia pytania o naszą przyszłość. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż w nieznane!

Fabuła filmu “Voyagers”

Gdy przyszłość ludzkości staje pod znakiem zapytania, naukowcy odkrywają pewną odległą planetę jako potencjalne miejsce do skolonizowania. Jednakże, dotarcie do niej zajmie aż 86 lat. Aby zapewnić powodzenie tej wielopokoleniowej wyprawy, decydują się wysłać genialnych młodych kadetów, których potomkowie będą mogli tworzyć nowy wspaniały świat.

Jednakże, sprawy zaczynają się komplikować, gdy pasażerowie odkrywają mroczne sekrety związane z ich misją. Paranoja i strach zaczynają potęgować chaos na statku kosmicznym, a astronauci nie wiedzą już, gdzie leży prawda ani komu można zaufać. W miarę upływu czasu, atmosfera na pokładzie staje się coraz bardziej napięta, a załoga musi zmierzyć się z własnymi lękami i podejrzeniami.

W filmie “Voyagers” widzowie będą śledzić losy tych młodych kadetów, którzy zostali wysłani w daleką podróż kosmiczną w nadziei na stworzenie nowego domu dla ludzkości. Jednakże, ich misja staje się zagrożona przez tajemnicze wydarzenia i manipulacje, które prowadzą do wzrostu nieufności i walki o przetrwanie. Czy astronauci zdołają odkryć prawdę i pokonać własne demony, czy też zostaną pochłonięci przez chaos i paranoję? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w filmie “Voyagers”.

Obsada aktorska w filmie „Voyagers”

Aktorzy:

 • Tye Sheridan jako Christopher
 • Lily-Rose Depp jako Sela
 • Fionn Whitehead jako Zac
 • Colin Farrell jako Richard
 • Chanté Adams jako Phoebe
 • Isaac Hempstead Wright jako Edward
 • Viveik Kalra jako Peter
 • Archie Madekwe jako Kai
 • Quintessa Swindell jako Julie

Ciekawe informacje o „Voyagers”

 • Film uważany jest za futurystyczną wersję powieści Władca much Williama Goldinga z 1954 roku (1990).
 • Remake serialu radiowego BBC z lat 80. “Earthsearch” autorstwa Jamesa Folleta.
 • Planety dla statku kosmicznego zostały zbudowane na czterech różnych planach dźwiękowych.
 • Film prawie otrzymał rating R od MPAA.
 • WILHELM SCREAM: Około 46:55, gdy załoga ogląda nagrania z Ziemi.

Podsumowanie

Film “Voyagers” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,3, na IMDb 5,4, a na TMDb 6. Oznacza to, że opinie na temat tego filmu są dość zróżnicowane.

“Voyagers” to thriller, który może przyciągnąć uwagę pewnej grupy widzów, ale niekoniecznie wszystkich. Dla osób lubiących napięcie i tajemnicze historie, ten film może być interesujący. Z pewnością docenią oni atmosferę pełną zagadek i niepewności, która utrzymuje się przez cały czas trwania filmu.

Jednakże dla tych, którzy preferują bardziej konkretne i przewidywalne fabuły, “Voyagers” może nie być najlepszym wyborem. Film ten skupia się na tworzeniu napięcia i emocji, co może sprawić, że niektórzy widzowie poczują się zdezorientowani lub niezadowoleni z braku jasności w narracji.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem thrillerów i lubisz filmy pełne tajemniczości i napięcia, “Voyagers” może być dla Ciebie. Jednak jeśli preferujesz bardziej przewidywalne historie lub oczekujesz konkretnych odpowiedzi, ten film może Cię rozczarować.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo