Konto Premium

V jak vendetta cały film

Konto Premium

V jak Vendetta – kultowy thriller science-fiction

Jednym z najbardziej znanych filmów science-fiction i thrillerów jest „V jak Vendetta” – amerykańsko-niemiecki obraz z 2006 roku, wyreżyserowany przez Jamesa McTeigue’a. Film jest adaptacją znanej na całym świecie komiksu autorstwa Alana Moore’a i Davida Lloyda.

Fabuła

Akcja filmu rozgrywa się w 2020 roku w totalitarnej Anglii, która jest terroryzowana przez rząd. Głównym bohaterem jest tajemniczy mężczyzna w masce, znany jako „V”. Dokonuje on zamachów terrorystycznych na obiekty rządowe i mediów. Wkrótce po jednym z tych ataków, V ratuje z rąk stróżów prawa Evey Hammond, która stopniowo dowiaduje się o jego celach i przekonuje się, że nie jest on po prostu zwykłym terrorystą.

Obsada

W rolę V wcielił się Hugo Weaving, a jego partnerką była Natalie Portman, grająca postać Evey Hammond. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Stephen Rea, John Hurt, Tim Pigott-Smith i Stephen Fry.

V jak Vendetta – cały film

Jeśli szukasz sposobu na obejrzenie „V jak Vendetta” w Internecie, warto zwrócić uwagę na platformy streamingowe oferujące ten film. Należy jednak uważać na nielegalne źródła, oferujące filmy za darmo, które mogą narazić użytkownika na niebezpieczeństwo związanego z łamaniem prawa autorskiego.

Podsumowanie

„V jak Vendetta” to film, który wciąż zyskuje rzesze fanów. To znakomity thriller science-fiction, w którym uwagę zwraca nie tylko dynamiczna akcja, ale także interesująca fabuła i doskonale zagrane role. Jeśli nie widziałeś jeszcze tego filmu, warto nadrobić zaległości i obejrzeć go już teraz!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo