Konto Premium

Uwierz w Mikołaja cały film

Konto Premium

Uwierz w Mikołaja

Agnieszka, z powodu gwałtownej śnieżycy, zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce. Na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. Pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, próbują przygotować tradycyjną rodzinną wigilię. Pomóc im może Robert – pełniący służbę w Święta samotny policjant, który z czystej potrzeby serca chce dla kogoś zrobić coś dobrego. Ten magiczny czas to również szansa, aby pewien mężczyzna ponownie spędził Boże Narodzenie ze swoją ukochaną z dawnych lat – o ile oczywiście kobieta jego życia znajdzie chwilę spokoju, mając pod opieką zwariowanych i nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki „Happy End”. Niech zwycięży magia świąt i magia miłości!

Obsada aktorska w filmie „Uwierz w Mikołaja”

Aktorzy:

  • Cezary Żak jako Adam
  • Dorota Kolak jako Krystyna
  • Teresa Lipowska jako Babcia Helenka
  • Aleksandra Grabowska jako Agnieszka
  • Grzegorz Daukszewicz jako Mikołaj
  • Agnieszka Więdłocha jako Anna
  • Mateusz Janicki jako Robert
  • Antoni Pawlicki jako Artur
  • Wiktoria Nowak jako Zosia

Podsumowanie

Film “Uwierz w Mikołaja” otrzymał oceny 6,1 na Filmwebie. Jest to komedia świąteczna, która może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie wszystkim.

Dla osób, które lubią lekkie i zabawne filmy, “Uwierz w Mikołaja” może być dobrym wyborem. Komediowy charakter produkcji sprawia, że jest to idealny film na wieczór pełen śmiechu i rozrywki. Dodatkowo, jeśli ktoś uwielbia atmosferę świąt Bożego Narodzenia, to również może znaleźć w nim coś dla siebie.

Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej ambitne i głębokie filmy, “Uwierz w Mikołaja” może okazać się zbyt lekką produkcją. Brak informacji na temat fabuły utrudnia dokładniejsze określenie, ale jeśli ktoś oczekuje czegoś więcej niż tylko rozrywki, może być rozczarowany.

Podsumowując, film “Uwierz w Mikołaja” jest komedią świąteczną o ocenie 6,1 na Filmwebie. Może przypaść do gustu osobom lubiącym lekkie i zabawne filmy oraz atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej ambitne produkcje, może okazać się zbyt lekka.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo