Konto Premium

Uśmiechnij się cały film

Konto Premium

Cały film „Smile” – opis najnowszego horroru z 2022 roku

„Smile” to najnowszy horror wyprodukowany w 2022 roku przez Paramount. Fabuła opowiada historię doktor Rose Cotter, która po traumatycznym zdarzeniu z jedną z pacjentek, zaczyna doświadczać przerażających zjawisk, których nie potrafi wyjaśnić.

Opis filmu „Smile”

Po tym traumatycznym zdarzeniu, doktor Rose Cotter zaczyna doświadczać przerażających wizji, których nie potrafi zrozumieć. Wizje i koszmary, które ją nawiedzają, stają się dla niej coraz bardziej realne i kontrolują jej życie. Doktor Cotter musi zmierzyć się z własną przeszłością, by poznać prawdę i przetrwać w świecie, gdzie granice między tym, co realne, a tym, co w jej umyśle, zaczynają się zacierać.

Główne role w filmie „Smile”

W rolę doktor Rose Cotter wciela się aktorka Jenna Ortega. W filmie występują także inni znani aktorzy, takie jak: John Gallagher Jr. w roli męża doktor Cotter, a także Gillian Jacobs, Chris Parnell i Paul Scheer.

Twórcy filmu „Smile”

„Smile” to horror wyprodukowany przez Paramount, a wyreżyserowany przez Tylee Stewart. Scenariusz filmu napisali Jacqueline Hoyt i Yoko Okumura. Muzykę do filmu skomponował Marco Beltrami, a zdjęcia wykonał Laurent Tangy.

Premiera i odbiór filmu „Smile”

„Smile” miał premierę 23 września 2022 roku. Pomimo mieszanych recenzji, film zebrał pozytywne opinie za kreacje aktorskie oraz za wizualne ujęcia.

Jeśli szukasz strasznych wrażeń i lubisz horrory z intrygującą fabułą, „Smile” to film, który warto obejrzeć. Szczególnie, że teraz możesz obejrzeć cały film „Smile” w domowym zaciszu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo