Konto Premium

Ultimatum cały film

Konto Premium

Ultimatum

Mieszkający w Berlinie, amerykański biznesmen Matt Turner (Liam Neeson) odwozi dzieci do szkoły, kiedy odbiera tajemniczy telefon. Głos ze słuchawki informuje go, że w jego samochodzie jest bomba, a brak współpracy czy próba kontaktu z policją grożą natychmiastową eksplozją. Aby uratować siebie i bliskich, Matt będzie musiał wykonać szereg zleceń nieznanego szantażysty. Jeśli odmówi, uzbrojony ładunek wybuchnie, zabijając Matta i niszcząc wszystko dookoła. Zmuszony do ciągłej jazdy, niemogący opuścić pojazdu mężczyzna rozpoczyna bezprecedensową walkę z czasem i desperacki wyścig po to, by ocalić życie.

Obsada aktorska w filmie „Ultimatum”

Aktorzy:

  • Liam Neeson jako Matt Turner
  • Lilly Aspell jako Emily Turner
  • Jack Champion jako Zach Turner
  • Embeth Davidtz jako Heather Turner
  • Matthew Modine jako Anders Muller
  • Noma Dumezweni jako Angela Brickmann
  • Arian Moayed jako Sylvain
  • Emily Kusche jako Mila

Ciekawe informacje o „Ultimatum”

  • Drugi remake filmu “Nieznany” (2015), po niemieckim filmie “Nie wysiadaj” (2018).

Podsumowanie

Film Ultimatum otrzymał oceny 5,2 na Filmwebie. Te oceny sugerują, że opinie na temat tego filmu są podzielone. Gatunek filmu to kryminał i thriller, co sugeruje, że może to być produkcja pełna napięcia i intrygi.

Dla osób, które lubią filmy kryminalne i thrillery, Ultimatum może być interesującym wyborem. Film ten może przyciągnąć widzów, którzy lubią zagadki i tajemnice oraz są zainteresowani rozwiązywaniem intrygujących przypadków. Może to być również film dla fanów akcji i emocjonujących scen.

Jednak dla osób, które nie przepadają za filmami pełnymi napięcia i nie lubią zagadek kryminalnych, Ultimatum może nie być odpowiednim wyborem. Film ten może zawierać sceny przemocy i trudne do przewidzenia zwroty akcji, co może nie przypaść do gustu widzom preferującym lżejsze produkcje.

Podsumowując, film Ultimatum może się spodobać fanom kryminałów, thrillerów, akcji oraz osobom lubiącym zagadki i tajemnice. Jednak dla tych, którzy nie są zainteresowani filmami pełnymi napięcia i przemocy, może to nie być odpowiedni wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo