Konto Premium

Ulica Strachu część 1: 1994 cały film

Konto Premium

Ulica Strachu część 1: 1994

W 1994 roku grupa nastolatków odkrywa, że przerażające zdarzenia, do których od wielu pokoleń dochodzi w ich miasteczku, mogą być ze sobą powiązane – i że grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo. Trylogia “Ulica Strachu” oparta na bestsellerowej serii powieści R.L. Stine’a opowiada mroczną 300-letnią historię miasteczka Shadyside – historię koszmaru, której nowy rozdział właśnie się pisze.

Obsada aktorska w filmie „Ulica Strachu część 1: 1994”

Aktorzy:

 • Kiana Madeira jako Deena
 • Benjamin Flores Jr. jako Josh
 • Olivia Welch jako Samantha Fraser
 • Julia Rehwald jako Kate
 • Gillian Jacobs jako C. Berman
 • Ashley Zukerman jako Szeryf Nick Goode
 • Charlene Amoia jako Rachel Thompson
 • Darrell Britt-Gibson jako Martin
 • Emily Brobst jako Billy Barker

Gdzie obejrzeć cały film Ulica Strachu część 1: 1994 online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Ulica Strachu część 1: 1994”

 • Mimo tytułu filmu “Fear Street”, film skupia się na morderstwach, które mają miejsce w Shadyside jako całości. Rzeczywista ulica z tytułu nie została jeszcze pokazana ani nawet wspomniana.
 • Scena pod koniec, gdy idą do supermarketu, jest hołdem dla filmu “Intruz” (1989), w którym postać zostaje zabita przez piłę do mięsa, a tutaj postać zostaje zabita w podobny sposób, przez piłę do chleba.
 • W scenie otwierającej półki księgarni są wypełnione książkami z serii “Fear Street” autorstwa “Robert Lawrence”. Litery “R.L.” w imieniu R.L. Stine’a oznaczają Robert Lawrence.
 • Dział artystyczny próbował przekonać reżysera/współscenarzystkę Leigh Janiak, że ludzka głowa nie przejdzie przez krajalnicę do chleba, ale ona była nieugięta i twierdziła, że tak jest możliwe. Aby jej udowodnić, kupili krajalnicę do chleba i wsunęli przez nią arbuz, aby pokazać, że to niemożliwe. Ku ich zdziwieniu, zadziałało doskonale i wszyscy w biurze produkcji się radowali.
 • Kostium Skull Face’a był inspirowany książką R.L. Stine’a “Halloween Night II” z serii Point Horror.

Podsumowanie

Film “Ulica Strachu część 1: 1994” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,3, na IMDb 6,2, a na TMDb 6,7. Te oceny sugerują, że film może być kontrowersyjny i podzielony wśród widzów.

Jako horror, “Ulica Strachu część 1: 1994” może przyciągnąć fanów tego gatunku, którzy lubią napięcie, strach i nieoczekiwane zwroty akcji. Film może również zainteresować osoby, które cenią sobie atmosferę grozy i tajemniczości.

Jednakże, dla tych, którzy nie są fanami horrorów lub nie lubią filmów z dużą ilością przemocy i strachu, “Ulica Strachu część 1: 1994” może okazać się zbyt intensywny. Osoby o słabszych nerwach mogą mieć trudności z oglądaniem tego filmu ze względu na jego potencjalnie przerażające elementy.

Podsumowując, “Ulica Strachu część 1: 1994” jest filmem dla miłośników horrorów poszukujących mocnych wrażeń i gotowych na emocjonującą podróż przez mroczne zakamarki ludzkiego umysłu. Jednakże, dla tych, którzy preferują lżejsze kino lub unikają przerażających treści, ten film może nie być odpowiedni.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

psi-patrol-wielki-film
Psi Patrol: Wielki film
how-to-have-sex
How to Have Sex
siostrzenstwo-swietej-sauny
Siostrzeństwo świętej sauny
uwierz-w-mikolaja
Uwierz w Mikołaja

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo