Konto Premium

Ukryta sieć cały film

Konto Premium

Ukryta sieć – fabuła filmu

Julita wie, że dobry news jest w cenie i z dnia na dzień może zrobić z niej gwiazdę mediów. Choć prawda jest niebezpieczna, młoda dziennikarka podejrzewa, że pewien celebryta odszedł z tego świata z czyjąś pomocą, a nie na skutek wypadku. Im więcej znaków wskazuje, by odpuścić, tym bardziej dziewczyna wnika w sieć intryg i kłamstw. Każdy krok ma swoje konsekwencje, bo obserwuje ją ktoś, kto może pozyskać jej najskrytsze tajemnice i jednym kliknięciem zburzyć jej świat. Nieznany przeciwnik jest bezwzględny, a najbliższych sprzymierzeńców Julita znajduje w rodzinie. Okazuje się jednak, że śledztwo dotyczy zaledwie wierzchołka góry lodowej, a to, co pod spodem, może wstrząsnąć nie tylko światem jej bliskich, ale całym krajem.

Obsada aktorska w filmie „Ukryta sieć”

Aktorzy:

  • Magdalena Koleśnik jako Julita Wjcicka
  • Andrzej Seweryn jako Henryk Wjcicki
  • Piotr Trojan jako Emil Chorczyński
  • Wiktoria Gorodeckaja jako Magda Wjcicka
  • Błażej Dąbrowski jako Janek
  • Mikołaj Grabowski jako Wiktor Zalewski
  • Mariusz Czajka jako Gustaw Miller
  • Sonia Roszczuk jako Mackowicz
  • Aleksandra Justa jako Tomkiewicz

Podsumowanie

Film “Ukryta sieć” otrzymał ocenę 6,5 na Filmwebie. Jest to thriller, który może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie wszystkim.

Dla osób lubiących napięcie i tajemnicze historie, “Ukryta sieć” może być interesującym wyborem. Film ten zapewnia pewną dawkę adrenaliny i trzyma w napięciu, co sprawia, że oglądanie go może być emocjonujące.

Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej przewidywalne i lżejsze filmy, “Ukryta sieć” może okazać się zbyt skomplikowany i trudny do zrozumienia. Nie jest to typowy thriller, więc osoby oczekujące prostych rozwiązań mogą być zawiedzione.

Podsumowując, film “Ukryta sieć” może przyciągnąć uwagę widzów poszukujących napięcia i tajemniczości, ale niekoniecznie będzie odpowiadał wszystkim ze względu na swoją specyficzną naturę.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo